,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני ניר רמת השרון

הערב(שני 15.1, 19:00) אירחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את עירוני ׳ניר׳ רמת השרון למשחק פסגה במסגרת המחזור ה17 של הליגה הלאומית.
לאחר איבודי נקודות קריטיים של הטוענות לכתר, קיבלה הקבוצה מהצפון הזדמנות לחזור אל הפסגה ולפתוח פער קריטי מבני יהודה, שאותה תפגוש במחזור הבא למשחק עונה, קריית שמונה הגיע למשחק הזה כדי לשוב אל מסלול הנצחונות בליגה לאחר ההפסד הכואב לעכו במחזור שעבר, ולאחר רביעייה גדולה נגד בארה אל גרבייה בגביע. חניכיו של ברדה לקחו את ההזדמנות הזאת בידיים, והביסו 3-0 את רמת השרון. לאחר מחצית ראשונה קשה ואף שוויונית, סטפן אלפרדו קבע 1-0 מאוחר בתוספת הזמן לאחר ציפ גדול על השוער, במחצית השנייה חיפשה רמת השרון את שער היתרון, בדקה ה66 ההצגה התחילה כשיאיר מרדכי עלה לדשא וקבע 3-0 גדול עם שער ענק ובישול מדהים לסטפן, ששוב הקפיץ מעל השוער והשלים צמד.

 

מחצית ראשונה:

דקה 6: טעות בהגנת קריית שמונה השאירה את חלוץ רמת השרון לבד מול צור, צור עם הצלה ענקית מנע את ה1-0.

דקה 45: גוללללל!! 1-0!!! כדור עומק של חבשי מגיע להגנת רמת השרון שטועה בהרחקה, הכדור מגיע לאלפרדו שמקפיץ מעל השוער וכובש את שער היתרון.

מחצית שנייה:

דקה 68: יאיר מרדכי נתן רוחב לאבו רומי, שהיה קרוב להכפיל את התוצאה.

דקה 75: גולללל!! 2-0 לקריית שמונה!! חבשי הרחיק כדור שהגיע ליאיר מרדכי, יאיר חתך לרחבה וכבש שער גדול לפינה הרחוקה.

דקה 77: גוללללל! 3-0!!! שוב זהו יאיר מרדכי עם מבצע גדול, יאיר נתן כדור עומק ענק לאלפרדו, שלא התבלבל מול השוער, הקפיץ מעליו, והדלים צמד.

במחזור הבא(שישי 19.1, 15:00) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה באצטדיון ׳בלומפילד׳ ביפו, אצל המארחת בני יהודה, במסגרת המחזור ה18 של הליגה הלאומית, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת