,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני 'ניר' רמת השרון

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה היום (19:00, חמישי) את עירוני 'ניר' רמת השרון במשחק במסגרת שמינית גמר גביע המדינה 'ווינר', כאשר המנצחת בהתמודדות ממשיכה לרבע הגמר, המשחק עצמו התחיל בקצב מסחרר כאשר 40 שניות מפתיחת ההתמודדות ריצ׳רד קולה מעלה את רמת השרון ליתרון מהיר לאחר טעות בהגנת הקריה, 3 דקות לאחר מכן רועי זיקרי משווה את התוצאה בבעיטה אדירה, המותחן מגיע כאשר בן רייכרט בדקה ה-81 הורחק לאחר מרפק לפניו של דודי טוויטו ואז הגיע הדקה ה-90 שנהייתה הדקה האהובה על שחקני קריית שמונה בשבוע האחרון, עאיד חבשי מדייק את ה-2:1 הדרמטי לאחר פנדל מוצדק שבלם רמת השרון נגע בידו, קריית שמונה ממשיכה אל רבע הגמר ומעודדת מאוד מהאופי. שי ברדה לאחר ההתמודדות אמר: "ההעפלה הזאת חשובה לנו מאוד, לתת נחת גדולה לאוהדינו המפונים ולשאר תושבי העיר."

מהלך המשחק

מחצית ראשונה

דקה 1: 40 שניות לפתיחת המשחק ורמת השרון מדהימה את קריית שמונה ועולה ליתרון מהיר, ריצ׳רד קולה אמבובו עם בעיטה נהדרת לצד השער של אסף מור.

3'
שערררררר!!!
רועי זיקרי מקבל כדור ומשחרר בום אדיר לשערו של עידו שרון, גול ענק של שחקן הכנף של הקריה. 1:1.

7'
התקפה של רמת השרון כאשר ניב לבנת מקבל את הכדור ושולח חץ לעבר חיבורו של אסף צור, עצירה ענקית של השוער ובעיטה נהדרת של לבנת.

9'
חילוץ כדור נפלא של בן רייכרט שמוסר ישר לאחר החילוץ לריצ׳רד קולה אמבובו שבאלגנטיות משאיר לחלוץ אברהם קשה שבועט לאמצע השער ולבטנו של אסף צור, יופי של מצב של רמת השרון.

12'
קצב נהדר באצטדיון נתניה, יאיר מרדכי מקבל כדור מקשר הקבוצה ג׳ורג׳ מנדז'ק ושולח בעיטת אומן שפוגעת בקורתו של עידו שרון ולאחר מכן הגבהה מגיעה לראשו של אוניקאצ'י ועידו שרון היה מפוקס וקלט את הכדור, יופי של כדורגל כאן בנתניה.

27'
רוי הראל משחרר כדור עומק נהדר לעבר פיטר אוניקאצ'י שמשחק היום נגד האקסית, אוניקאצ'י משתחרר מהגנת רמת השרון אך הסיומת שלו לא מדויקת.

33'
כדור תועה מהתקפת קריית שמונה מגיעה למגן הקבוצה נועם כהן שמשחרר בעיטה מהאוויר אבל עידו שרון מפוקס ובמקום.

 

מחצית שנייה

 

49'
ריצ׳ארד קולה אמבובו מקבל את הכדור ובועט לעבר השער של אסף צור וסוחט מצור הצלה נהדרת, יופי של התקפה.

65'
עקב נהדר של ג׳ורג׳ מנדז'ק ליאיר מרדכי שמוסר לרועי זיקרי שמנסה למצוא את הפינה של השער ולבעוט אך עידו שרון מפוקס.

83'
כרטיס אדום!
דודי טוויטו מנסה להשתלט על כדור וקשר רמת השרון בן רייכרט עם בוקס אל פניו של טוויטו ולאחר בדיקת VAR קבע נאאל עודה כי רייכרט יורחק.

86'
אביחי וודג׳ה מקבל כדור במרכז הרחבה ובעיטתו לא מדויקת וסנטימטרים מקורתו של עידו שרון.

90+6'
ישששששששש!!
כדור קרן של דודי טוויטו מגיע לראשו של מוחמד אבו רומי שנוגח לידו של בלם רמת השרון ולאחר בדיקה נשרק פנדל לזכותה של קריית שמונה ועאיד חבשי בלם הקבוצה מדייק לרשת ומעלה את החבורה של ברדה לרבע הגמר.

 

ביום שני תפגוש עירוני קריית שמונה את הפועל כפר סבא באצטדיון לויטה במסגרת המחזור ה-24 בתקווה להמשך מסע גדול בליגה הלאומית, פרטים בהמשך.

 

כתב: דניאל בוחניק

שתף: