,

סיקור המשחק: הפועל רמת גן נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

היום(שישי, 15:00), התארחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה, אצל הפועל רמת גן למשחק סופר חשוב במסגרת המחזור ה26 של הליגה הלאומית.
חניכיו של ברדה הגיעו למשחק זה בידיעה שהם חייבים נצחון, לאחר רצף של 3 משחקים ללא נצחון כולל הפסד קריטי לטבריה, ולאחר רצף נצחונות של מכבי יפו, המאבק שוב הפך למרובע ולכן נצחון היום יהיה צעד משמעותי אל עבר ליגת העל.
המחצית הראשונה הייתה בשליטה כחולה במלואה, אך הגנת המארחת עמדה במקום והצליחה לשמור על שער נקי, למחצית השנייה עלתה רמת גן טובה גם בחלק ההתקפי והמחצית הייתה מאוזנת, ולאחר משחק קצבי אך דל מצבים, התקשתה שוב הקבוצה הצפונית למצוא את הרשת, כשרשמה 360 דקות מלאות לא כולל תוספות זמן ללא כיבוש שער, אך הפעם זה הגיע, מהלך אדיר של אריאל שרצקי ואביחי וודג׳ה סידר לאבו רומי מצב בעיטה מחוץ לרחבה, אבו רומי נתן פצצה אדירה לפינה הרחוקה ומנע משחק רביעי ללא נצחון ושער.
בזכות הנצחון הערב חניכיו של ברדה זוכים לאוויר לנשימה, רגע לפני היציאה לפגרה, שכלכך חשובה לאור עומסי המשחקים, האריות הכחולים רשמו הערב משחק עשירי ב40 ימים, בממוצע של משחק כל 4 ימים בלבד.

מחצית ראשונה:

דקה 9: בעיטה מעולה של מרדכי מחוץ לרחבה פגשה את הקורה בזכות הצלה גדולה של גורדין.

דקה 40: מצב מעולה לרמת גן כשמזרחי קיבל כדור נהדר, הגיע ל1 על אחד מול צור, שהתמקם נהדר והשאיר את המשחק ב0-0.

מחצית שנייה:

דקה 58: בעיטה טובה של אוניקאצ׳י נעצרה על ידי גורדין.

דקה 65: בעיטה מעולה של אופיר בנבנישתי שורקת סנטימטרים ספורים ליד הקורה.

דקה 92: גוללללל!!! 1-0!!!! שרצקי נתן גדול ענק לוודג׳ה, וודג׳ה מסר את זה לאבו רומי, שנתו פצצה אדירה לפינה הרחוקה וקבע את תוצאת המשחק.

במחזור הבא(שישי 29.3, 15:00) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את הפועל אום פאחם באצטדיון בנתניה, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת