,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל רמת גן

היום (שישי 8.12, 15:00), אירחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את הפועל רמת גן במסגרת המחזור ה-11 של הליגה הלאומית באצטדיון נתניה.
לאחר מחצית מאופסת רביעית ברצף של חניכיו של ברדה, ועצירת פנדל של אסף צור, היה נראה כי המשחק יכול ללכת לשני צידי המטבע, אך במחצית השנייה קריית שמונה התאפסה, ובעזרת צמד של סטפן אלפרדו הצליחה שוב לקחת את שלוש הנקודות. ניצחון זה הוא ניצחון חמישי ברציפות של הקרייה בליגה.
שי ברדה אמר לאחר המשחק כי הוא מרוצה מיכולת הקבוצה בכלל, ומיכולתו של הקפטן עאיד חבשי בפרט, ואף כינה אותו הבלם הטוב במדינה.

 

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 18: ניסיון מספרת יפה של שרצקי נעצר על ידי הגנת רמת גן, הכדור החוזר הגיע לרגלו של חטיב שהחמיץ מצב טוב.

דקה 30: דאבל פס של דגו וטוויטו נגמר בהגבהה לרחבה של דגו, שרצקי נגח קרוב לקורה, אך מחוץ למסגרת.

דקה 32: בעיטה טובה של רוי הראל מחוץ לרחבה נהדפת על ידי שוער רמת גן.

דקה 45: פנדל לרמת גן, אסף צור הודף ומסיים את המחצית עם 0-0.

מחצית שנייה:

דקה 65: נגיחה של אלפרדו מהקרן הייתה קרובה להיכנס, אך יצאה החוצה.

דקה 70: הגבהה גדולה של זיקרי לראשו של אלפרדו, שוב אלפרדו היה קרוב למסגרת, אך שוב החמיץ.

דקה 77: גוללללל! 1-0 לקריית שמונה, כדור טוב של בנבנישתי המחליף הטרי הגיע לאלפרדו, אלפרדו שחרר בעיטה מ-16 מטרים וכבש את שער היתרון.

דקה 84: גולללל! 2-0 לקריית שמונה!! רועי זיקרי קיבל כדור מעולה מוודג'ה, השתחרר יפה מהבלם, בעט בעיטה מצוינת לשער אך נבלם על ידי השוער, למזלו של זיקרי השוער השמיט תא הכדור וסטפן אלפרדו היה שם לכבוש את השני שלו להיום.

במחזור הבא (שלישי 12.12, 19:00) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את עירוני טבריה במסגרת המחזור ה-12 של הליגה הלאומית באצטדיון נתניה, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת