,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל נוף הגליל

היום (שלישי, 19:30) אירחה עירוני איתוראן 'קריית שמונה' את הפועל נוף הגליל למסגרת רבע גמר של גביע המדינה בכדורגל.
באווירת רבע גמר גביע נהדרת שהעניקו שני הקהלים יצא המשחק לדרך, המשחק עצמו התחיל עם קצב נהדר מצד שני הקבוצות, קריית שמונה לחצה והעיזה לבעוט יותר עד שהגיע שער היתרון של הפועל נוף הגליל לאחר טעות גדולה בהגנת קריית שמונה, כאשר סמיר פרהוד משתלט על איבוד כדור של הגנת הקריה ועובר את אסף צור שמכשיל אותו ובבעיטת הפנדל הזו ג׳ניה ברקמן מעלה את נוף הגליל ליתרון.
מאז הגול נוף הגליל העלתה את הקצב ובעטה לשער.
במחצית השנייה ראינו את קריית שמונה יותר טובה ולוחצת למעלה אך כל הניסיונות שלה היו לשווא כולל החמצות גדולות ושער שנפסל בנבדל לא הצליחה קריית שמונה להעיז ולכבוש, ובדקה ה90,4 בן מיזן העלה את נוף הגליל ל2-0 לאחר ערבוביה בהגנת קריית שמונה.


אלפרדו סטפנס מקבל כדור נהדר מבילאל שהאין, משתלט ומעביר את הכדור לאריאל שמשתלט נהדר ומוסר למגן הקבוצה דודי טוויטו שבועט מעל המשקוף, מצב ראשון למשחק.

13׳
מבצע אישי נהדר של מוחמד אבו רומי שמגיע בסופו של דבר אל רגליו של חלוץ הקבוצה אלפרדו סטפנס שמנסה בעיטה מתוחכמת אך ליטבינוב קולט נהדר.

14׳
קצב טוב של קריית שמונה, בילאל שהאין מקבל את הכדור בצידו הימני של השער ומנסה להפתיע את ליטבינוב לצידו השמאלי אך ליטבינוב שוב קולט

30׳
נוף הגליל עולה ליתרון!
טעות של אופיר בנבנישתי משאירה את סמיר פרהוד לבד מול אסף צור שמכשיל אותו וגורם לפנדל לטובת נוף הגליל, אך הפנדל ניגש גניה ברקמן שמדייק בלי בעיה וזה 1-0.

מחצית שנייה

48׳
הגבהה נהדרת משמאל מגיעה לעברו של סלאח חוסיין שבוולה משחרר בעיטה ליד קורתו הימנית של אסף צור, יופי של מצב לנוף הגליל

54׳
מבצע סולו אדיר של סמיר פרהוד שמגיע אל הרחבה ומוסר בנגיעה לסלאח חוסיין שמשאיר לו בנגיעה
פרהוד משחרר בעיטה אדירה שמזעזעת את המשקוף:

82׳
התקפה נהדרת של קריית שמונה כאשר דוד דגו ורועי זיקרי בחילופי מסירות עד אשר הכדור מגיע לפיטר אוניקאצי וגורם לבלבול ברחבת נוף הגליל, הכדור חוזר לדגו שמשחרר בעיטה וליטבינוב מתעופף נהדר והודף בעיטה אדירה.

90׳
סמיר פרהוד יוצא להתקפה מתפרצת לאחר טעות אדירה של הגנת קרית שמונה, מוסר לאלחסן קייטה שמחמיץ בהחמצה אדירה.

וביום שני עירוני איתוראן קריית שמונה תתארח אצל מכבי הרצליה באצטדיון נתניה במטרה לחזור ולנצח ולעלות חזרה לפסגה.
פרטים נוספים באתר ובאינסטגרם.

 

כתב: עוז בן שבת