,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד סקציה נס ציונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שישי) למחזור הנעילה של העונה הסדירה את סקציה נס ציונה וקיוותה לשמור לכל הפחות על סטטוס קוו לקראת משחקי הפלייאוף העליון.
המחצית הראשונה התנהלה בשליטה מוחלטת מצד חניכיו של שי ברדה שבאו על שכרם כבר בדקה ה-17 משער של אריאל שירצקי אך, שופטי המשחק פסלו את השער בטענה לנבדל שלא הייתה, בחלוף דקה אחת בלבד הכחולים שוב מצאו את הרשת מרגלו של דוד דגו שהפעם השער אושר ועלו ליתרון מוצדק.
כמו כן, עד לשריקת המחצית הגיעו המארחים למספר הזדמנויות אך, לא השכילו לנצל אותם לשערים.
לעומת זאת, המחצית השנייה נפתחה לא טוב מצד קריית שמונה וככל שנקפו הדקות הסתגרה הקבוצה יותר ויותר על מנת לשמור על היתרון המנימלי תוך כדי שהיא יוצאת למספר התקפות מתפרצות מסוכנות שרק חוסר מזל, וריכוז מול השער מנעו שער נוסף שיכריע את גורל המשחק. בנוסף, למעט הזדמנויות בודדות מצד חניכיו של יובל נעים הם לא סיכנו יתר על המידה את אסף צור על אף השליטה בכדור במחצית השנייה.

כאמור, לאחר שנשמעו כלל שריקות הסיום במגרשי הליגה הלאומית, חניכיו של שי ברדה התבשרו כי בעקבות איבוד הנקודות של עירוני טבריה הגדילו את הפער מהמקום השלישי לשש נקודות, ומנגד שמרו על פער הנקודה מהמוליכה בני יהודה שניצחה בדקה ה-96.

מאמן הקבוצה שי ברדה מסר לאחר המשחק “היכולת אומנם לא בשמיים, אבל אני גאה מאוד בבחורים וביחד אנחנו ממשיכים בדרך ובמטרה שהצבנו לנו העונה"

מחצית ראשונה:

דקה 10: המצב הראשון למשחק הגיע לאחר עבודה נהדרת של דוד דגו וחלוץ הקבוצה מוחמד אבו רומי שבסיומה אבו רומי העביר לדודי טוויטו שבבעיטה שטוחה בעט החוצה.

דקה 17: כדור חופשי לזכותה של קרית שמונה, המגן דודי טוויטו עם הגבהה נהדרת לעברו של אריאל שרצקי שבנגיעה הקפיץ נהדר לרשת, אך השער נפסל שלא בצדק בטענת נבדל שלא הייתה.

דקה 18: גוללללל!!
לאחר כדור עומק נפלא של אביחי וודג׳ה אל עבר דוד דגו שמשתחל נהדר בין ההגנה של נס ציונה ובעט בקלילות לשערו של יוסי גינצבורג.

דקה 20: התקפת מעבר של נס ציונה כאשר מגן הקבוצה רביבו קיבל כדור והעביר אותו לאמצע לקשר הקבוצה ליאל צ׳אנה שבעט לא רחוק מקורתו של אסף צור.

דקה 35: הגבהה של מוחמד אבו רומי אל עבר שחקן הכנף דוד דגו הסתיימה בבעיטה לא מדויקת של האחרון לשערו של יוסי גינצבורג.

דקה 45+2: הזדמנות ממשית ראשונה של האורחת כשכדור קרן מצד שמאל מצא את ראשו של מיקי סירושטיין שנותר לא מכוסה משבעה מטרים אך, נגח מעל השער.

מחצית שניה:

דקה 53: ניסיון בעיטה של אלפרדו סטיבנס שבועט בעוצמה לשערו של גינצבורג ללא הצלחה

דקה 63: כדור קרן מוגבהת על ידי דודי טויטו, הגיע לראשו של בלם הקבוצה שי בן דוד שנגח ליד קורתו הימנית של גינצבורג

דקה 81: מהלך התקפי נהדר של קרית שמונה, נועם כהן קיבל כדור מדגו, דגו מצידו הגביה לראשו של אלפרדו סטיבנס שנגח מעל לשערו של גינצבורג

דקה 87: הגבהה של נועם כהן לראשו של החלוץ מוחמד אבו רומי יצאה החוצה ולא באה לידי ביטוי.

דקה 90: מבצע סולו נהדר של פיטר אוניקאצי שנכנס כמחליף, הבעיטה שלו מצאה את שוער נס ציונה גינצבורג מוכן וזה הדף לקרן.

לעוד מספר עדכונים ופרטים על משחקי הקבוצה בפלייאוף העליון מוזמנים לעקוב בעמוד האינסטגרם והפייסבוק של המועדון I.k.s.8 ומאחלים לכלל אוהדינו שבת שלום ומבורך

 

כתב: דניאל בוחניק