,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי פתח תקווה

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי פתח תקווה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (רביעי) את מכבי פתח תקווה למשחק השלמה במסגרת המחזור ה-19 בליגת "הבורסה לניירות ערך", כזכור המשחק בין השתיים נדחה עקב התפרצות נגיף 'הקורונה' במועדון. בתוך כך, עבור שתי הקבוצות היה מדובר במשחק סופר קריטי ובקרב ישיר על הכרטיס לפלייאוף העליון ומי שיצאו עם ידם על העליונה הם לא אחרים מאשר חניכיו של קובי רפואה שבזכות משחק הקרבה ולחימה הירואי של כלל שחקני הקבוצה הצליחו לגבור בתוצאה 2:1 בקרב החשוב, ניצחון שהקפיץ עד למקום החמישי בטבלה עם פער של 2 נקודות מהמקום השביעי שמוליך אל הפלייאוף התחתון כשלסיום העונה נותרו 2 מחזורים בלבד.

המשחק נפתח בסערה מצד האריות הכחולים וכבר לאחר 12 דקות הם עלו לראשונה על לוח התוצאות, כשעד לסיום המחצית בעיקר התגוננו ושמרו על היתרון הנזיל אך, החשוב מאוד. כמו כן, המחצית השנייה נפתחה אף היא בצורה פנטסטית עבור הקבוצה המארחת שבהעתק של השער הראשון מצאה את השני והכפילה את יתרונה. אך, כעבור 7 דקות בלבד האורחת צימקה את התוצאה אך, לצערה זה לא הספיק עבורה בכדי לצאת עם נקודות כשבטווח שער של ליאל עבדה נפסל בטענת נבדל.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 1: כבר לאחר חצי דקה המארחת יצאה להתקפה כאשר שכר בועט אך ינקו הודף, וקהת השתלט על הריבאונד ובעט למרכז השער כשהפעם ינקו קלט.

דקה 12: קרית שמונה עולה ליתרון 1-0 חשוב!!!! מוחמד שכר הגביה מצויין למרכז הרחבה ומי שהיה במקום הוא יוג׳ין אנסה שנגח מקרוב אל הרש והעלה את קבוצתו ליתרון של 1-0!

דקה 19: כדור מהרחבה שנהדף על ידי אורי דהן מגיע לתומר לוי שבועט את הכדור חזק מעל השער.

מחצית שנייה:

דקה 51: קריית שמונה עולה ליתרון של 2-0!!!! מהלך שהתחיל אצל המחליף אופיר מזרחי , הסתיים במוחמד שכר ששלח כדור אדיר ליוג׳ין אנסה שהשלים צמד ענק והעלה את הקבוצה ליתרון של 2-0!

דקה 58: מכבי פתח תקווה מצמקת את התוצאה ל2-1, כשליאל עבדה קיבל את הכדור מ-20 מטרים ושלח בעיטה אדירה לחיבור השער וצימק את התוצאה ל2-1 בשער גדול.

דקה 66: לחץ של פ״ת נמשך, ברייר קיבל כדור ברחבה ובעט אך ברטקוש קלט טוב את הכדור.

דקה 72: מכבי פ"ת כבר חגגה את השוויון, אך החגיגה שלה הייתה מוקדמת מדי. תומר לוי הגביה לרחבה, ברטקוש ייצא לא טוב ועבדה גלגל מקרוב פנימה, אך השער נפסל בטענת נבדל של החלוץ. נזל גדול למארחת!

דקה 89: האורחת לחצה עם כל הכלים שלה והייתה קרובה לשוויון. כדור טועה ברחבה נפל לרגלו של אינברום, שמתוך הרחבה בעט כדור שנהדף ע"י ברטקוש.

דקה 90+7: שופט המשחק רועי ריינשרייבר שרק לסיום! ניצחון הכי חשוב העונה לקריית שמונה, שטיפסה למקום החמישי.

כאמור, לאחר הניצחון לקבוצה לא יהיו יותר מידי ימים לחגוג כשכבר בעוד 3 ימים, ביום שבת ה-13.3.21 נארח בבית את מוליכת הטבלה מכבי ת"א הפעם עם קהל!!!! בתוך כך, מדובר במשחק חשוב מאוד עבור האריות הכחולים שכן הם יכולים להבטיח את מקומם בפלייאוף העליון עם תצליח להשיג תוצאה טובה ולשמוע בשורות טובות מאצטדיונים אחרים.

 

כתב: דור ביטון