,

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (שבת) באיצטדיון 'סמי עופר' אצל מכבי חיפה וקיוותה להפתיע את יריבתה ולצאת עם נקודות חשובות במאבק על הכרטיס לאירופה ומנגד, לקלקל לה את תוכניות האליפות שלה. אך, רצונות לחוד ומציאות לחוד והקבוצה ספגה את התבוסה הגדולה ביותר שלה העונה. כשכבר בתום המחצית הראשונה הירוקים מהכרמל הוליכו ביתרון של שני שערים. ועד לסיום כבשו עוד צמד שערים וטיילו לניצחון קליל מצידם. לחניכיו של קובי רפואה יהיה שבוע על מנת להרים את עצמם מהתבוסה הכואבת לקראת עוד משחק סופר קשה.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 4: כבר אחרי 4 דקות בלבד , האורחת הגיעה להזדמנות הראשונה במשחק כשלוסיו מצא עצמו בתוך הרחבה ולאחר שהשכיב יפה את בוגדן פלאניץ' בעט על רגלו של ג'וש כהן ממקום שממנו היה חייב להוציא יותר.

דקה 7: מכבי חיפה עולה ליתרון 1-0, כדור גובה בתוך הרחבה הוביל ליציאה רעה של ברטקוש ומי שעט על המציאה גדווסי דוניו שנגח מקרוב לרשת החשופה.

דקה 37: בעיטה אדירה של סאקו טורה מ-25 מטרים נקלטה היטב אצל ג'וש כהן.

דקה 42: התקפה יפה של מכבי חיפה נגמרה בשער השני. מסירת עומק של סאן מנחם מצאה את צ'ארון שרי שהמשיך בנגיעה אל הרשת וקבע יתרון כפול רגע לפני ההפסקה.

מחצית שנייה:
דקה 55: מכבי חיפה עולה ליתרון כבר 3-0 , ארנסט מאבוקה עם בישול למוחמד עוואד שנוגח מקרוב לרשת וקובע יתרון משלוש ירוק.

דקה 71: החמצת ענק מצידה של מכבי חיפה, כדור רוחב של עוואד מצא את חזיזה ומול שער ריק המשיך בנגיעה גבוה מעל למשקוף השער.

דקה 76: המכבש לחצים מצד חניכיו של ברק בכר קטל את האורחת כשבעיטה של חזיזה נעצרה במשקוף ועל הריבאונד עט עומר אצילי וזה דחק מקרוב מול שער ריק וקבע תבוסה כואבת.

במחזור האחרון של הסיבוב הראשון בפלייאוף העליון תארח הקבוצה את מכבי ת"א ביום ראשון ה-25.4.21 בשעה 20:15 ותקווה להשיג ניצחון ראשון בפלייאוף ולחבל ליריבתה ביומרות האליפות שלה.

 

כתב: דור ביטון