,

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה קיוותה לעצור את שרשרת ההפסדים במשחק חוץ אצל מוליכת הטבלה אך, רצונות לחוד ומציאות לחוד וספגה הפסד כואב במיוחד שסיבך את הקבוצה מאוד בטבלה והתקרבה אל קרבות התחתית הלוהטים.
כאמור, המשחק נפתח בצורה מצויינת מצד חניכיו של קובי רפואה ואף עלו ליתרון מהיר שהחזיק בדיוק 2 דקות ומהרגע הזה רק מוליכת הטבלה הייתה על כר הדשא, שהשיגה מהפך מהיר. לקראת סיום המחצית שטות של ברטקוש עלה לו בכרטיס אדום שסגר לחלוטין את סיפור המשחק.
במחצית השנייה, שוב הייתה זו רק הקבוצה הביתית שהציגה משחק כדורגל בכמה רמות מעל ליריבתה וכבשה שני שערים נוספים שקבעו עוד הפסד כואב לקבוצה של קובי רפואה. עד לסיום היה זה עבדאללה חליחל שרק צימק את התוצאה ומיזער נזקים על מנת להפוך את התבוסה להפסד מכובד יותר.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 1: כעבור 20 שניות בלבד מהפתיחה המארחת יכלה לעלות ליתרון מהיר אך, נגיחה של ווידלסחוט ממצב טוב לאחר הגבהה של מאבוקה חלפה מעל משקוף שערו של ברטקוש.

דקה 8: קריית שמונה עולה ליתרון 1-0!!! 8 דקות בלבד מהפתיחה הספיקו לחניכיו של קובי רפואה לעלות ליתרון מהיר. כדור קרן של סאקו טורה מצא את ראשו של לוסיו שחזר מפציעה וזה בנגיחה יפה קבע יתרון כחול.

דקה 10: מכבי חיפה מאזנת את התוצאה ל1-1!! 120 שניות בלבד החזיק היתרון של קריית שמונה, כשכדור חופשי של עומר אצילי ממרכז המגרש הוגבה אל הרחבה וטעות בסגירה של אורי דהן איפשר לבלם בוגדן פלאניץ' להמשיך מקרוב בנגיעה אל הרשת החשופה ולאזן את התוצאה.

דקה 23: מכבי חיפה משלימה מהפך מהיר! מוחמד אבו פאני מצא את עצמו חופשי מחוץ לרחבה ושיגר כדור מדהים מ-25 מטרים שמצא רק את בין חיבורי הקורות של ברטקוש שנותר חסר אונים.

דקה 31: קריית שמונה נותרת ב-10 שחקנים. ברטקוש ניסה להוציא התקפה מתפרצת ונתפס ברחבה על ידי יאניק ווילדסחוט שראה את הצהוב. אך, השוער הליטאי בעט בחוסר אחריות כדור מכוון על אותו ווילדסחוט וראה כרטיס אדום חסר אחריות.

דקה 41: האורחת החלה לצאת קדימה, והגבהה של דור אלו מצאה את לוסיו שהמשיך בנגיחה אל הפינה הקרובה אך, ג'וש כהן היה במקום וקלט את הכדור.

מחצית שנייה:
דקה 53: מכבי חיפה עולה ליתרון של 3-1, טעויות ענק בהגנה מצד מורגן והשוער המחליף זמיר הובילו לכך, שאבו פאני השלים צמד מצידו והעלה את קבוצתו ליתרון מבטיח.

דקה 68: זו כבר תבוסה, מכבי חיפה מצאה את הרשת בפעם הרביעית כשמסירת רוחב של ארנסט מאבוקה מצאה את דוניו חופשי ברחבה וזה דחק משני מטרים אל הרשת החשופה וקבע יתרון מהדהד לקבוצתו.

דקה 87: קריית שמונה מצקמת את התוצאה! כדור חופשי של מוחמד שכר , גרם לערבוביה ברחבה אותה ניצל עבדאללה חליחל לכבוש מקרוב ולצמק את התוצאה ל4-2.

משחקה הבא של הקבוצה יהיה ביום רביעי ה-3.3 נגד הפועל ב"ש בבית בשעה 20:00, בו תחסר את שוערה הראשון שספג הערב כרטיס אדום טיפשי.

 

כתב: דור ביטון