,

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

הערב (שבת,19:30) התארחה עירוני איתוראן קרית שמונה אצל מכבי חיפה למשחק במסגרת המחזור ה22 בליגת ONE ZERO.
תוצאת הסיום של המשחק עצמו נגמר כ2-0 לטובת הירוקים.
המשחק עצמו התחיל בסערה של מכבי חיפה, כאשר המחצית הראשונה הייתה בשליטה רבה של מכבי חיפה לעומת ניסיונות מועטים של הקבוצה האורחת, המחצית השנייה הייתה בתחילתה שקולה, כאשר הקבוצה האורחת ניסתה לשלוט בכדור ולבעוט לשער אך בסופו של דבר מכבי חיפה התעשתה על עצמה והראתה את היכולת שכל האוהדים איחלו לה לקראת המשחק.
הקבוצה האורחת יצאה מיואשת, לאחר המשחק במסיבת העיתונאים אירע תקרית בין ניר ברקוביץ לבין איציק אהרונוביץ, בין השניים היו חילופי קללות וגידויים, לאחר המס״ע הודיעה הקבוצה אורחת על זעזוע בעמדת המאמן כאשר ניר ברקוביץ פוטר מתפקידו, כרגע סלובודאן דראפיץ המועמד המוביל.

במכבי חיפה נשמו לרווחה לאחר רצף המשחקים הלא טוב שהיה להם והיה נראה שהם היו במשבר אבל לפי היכולת היום, כנראה שהמשבר הלך וחלף, משחק הגנה נהדר של הבלמים סק ובטובינסיקה, משחק קישור נפלא של אבו פאני ושל מחמוד ג’אבר , משחק התקפי נפלא של חזיזה וצארון שרי כובשי השערים.

מהלך המשחק


דניאל סונדגרן מקבל כדור ומעביר למחמוד ג’אבר שהוריד בנגיעה לחלוץ הרכש דיא סבע שבנגיעה מוסר לדין דוד שבועט לגופו של ברטקוס, חשוב לציין שזו עצירה נפלאה של הליטאי.

19׳
אולם זו שליטה מוחלטת של הירוקים אך הכדור לא נוטה להיכנס לרשת.

25׳
כדור שטוח של דולב חזיזה מגיע לדין דוד ברחבת השער של ברטקוס, אך החלוץ לא מצליח להשתלט כראוי.

53׳
שער!
דיא סבע מקבל את הכדור לאחר ערבוביה של הגנת הקריה, מוסר כדור גדול לדין דוד שכובש וכבר רץ לחגוג אך השער נפסל בטענת נבדל.

65׳
שער!!
הירוקים עולים ליתרון, שרי מקבל את הכדור בקצה הימני של המגרש, מטעה את זיו מורגן ובועט כדור ממרחק לא קרוב של השער, הכדור מוטעה ופוגע באחד שחקני קרית שמונה ונכנס לרשת.

87׳
שער!!!
הירוקים עולים ל2-0 , ערבוביה בהגנת קרית שמונה כאשר עומר אצילי בועט כדור בניסיון לכבוש שער, הכדור פוגע בפיירו, החלוץ מסתבך והגנת הקריה מנסה להרחיק והכדור מתערבב ומגיע לעבר דולב חזיזה שלא מהסס ובועט לרשת.

90׳
השופט שורק לסיום, מכבי חיפה חוזרת לנצח.

בשבוע הבא (שבת,15:00) תארח עירוני קרית שמונה את הפועל תל אביב במטרה לחזור לקדמת הטבלה.
פרטים נוספים ימסרו בהמשך.

 

כתב: דניאל בוחניק