,

סיקור המשחק: מ.ס צעירי כפר כנא נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני איתוראן קריית שמונה השלימה היום את המשחק שהופסק עקב הגשמים לפני כשבועיים במסגרת סיבוב ח' בגביע המדינה 'ווינר' שהתארחה בכפר כנא אצל מ.ס. צעירי כפר כנא המקומית.
כאמור, המשחק נפתח בצורה הכי רעה שיכולה להיות מצד חניכיו של שי ברדה כשכבר בדקה ה-15 ספגה שער מרגליו של רוי בוגנים, משם הקבוצה ניסתה לחזור אל המשחק אך, ממספר מצבי הבקעה אליהם הגיעה עד לסיום המחצית הראשונה לא השכילה למצוא את הרשת.
בתוך כך, המחצית השנייה נפתחה בסערה מצד האריות הכחולים כשלוש דקות לתוך המחצית השנייה הם מצאו את השוויון מרגליו של הקפטן עאיד חבשי לאחר שכבש מהנקודה הלבנה. המגמה הכחולה לבנה המשיכה לאורך כל המחצית השנייה בה גם מצאה את המהפך מרגליו של מוחמד אבו רומי שקבע מהפך ואת תוצאת המשחק, וזיכה את קבוצתו בכרטיס אל שמינית גמר גביע המדינה 'ווינר' בו יארחו (בנתניה) את עירוני 'ניר' רמה"ש.
אנקדוטה מעניינת: לפני כשבועיים המשחק הופסק במחצית בתוצאה של 2-1 לזכות קריית שמונה כשהכובשים היו עאיד חבשי בפנדל את הראשון ומוחמד אבו רומי את השני העתק מדויק למה שקרה הצהריים במשחק החוזר.

מהלך משחק

דקה 3׳
מצב נהדר של צעירי כפר כנא כאשר נרשמה בעיטה נפלאה לעבר החיבור של מתן זלמנוביץ' שהגיב בהתעופפות נהדרת.

דקה 12׳
מצב נפלא לקריית שמונה כאשר דוד דגו משתלט על איבוד כדור במרכז השדה, שולח כדור אל עבר יאיר מרדכי שבבעיטה מרושלת שולח את הכדור אל מעבר המשקוף.

דקה 16׳
גולללל!!!
כפר כנא עולה ליתרון על קריית שמונה לאחר ערבוביה ברחבה כשרוי בוגנים מנצל זאת ובועט אל הקורה ופנימה בשער נהדר.

דקה 43׳
ניסיון נהדר של כריסט אמימי לבעוט אל השער נגמר בבעיטה שהייתה קרובה סנטימטרים אל קורת השער, מצב נפלא של אמימי.

מחצית שנייה

דקה 48׳
גולללללל!!
נגיעת יד ברחבת החמש של שחקן כפר כנא מוביל לפנדל שבועט עאיד חבשי בצורה מדויקת לרשת, יופי של פנדל!

דקה 64׳
גוללל!!!
2-1 לקריית שמונה לאחר מהלך נפלא של מוחמד אבו רומי ועלאא ג’עפר, עלאא ג’עפר הגביה ולאחר התערבבות ברחבה אבו רומי מנצל זאת וכובש.

דקה 84׳
יאיר מרדכי עם כדור נהדר אל עבר רועי זיקרי שבועט נפלא אל עבר השער של שוער צעירי כפר כנא, יופי של ניסיון.

ביום שני תארח עירוני איתוראן 'קריית שמונה' את הפועל נוף הגליל למפגש מרתק, מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד האינסטגרם והפייסבוק.

 

כתב: דניאל בוחניק