,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד מכבי הרצליה

היום (שני 25.12.2023, 19:00), אירחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את מכבי הרצליה באצטדיון העירוני בנתניה במסגרת המחזור ה-14 של הליגה הלאומית.
לאחר שני הפסדים ואיבוד הפסגה חניכיו של ברדה הגיעו למשחק הזה במומנטום לא טוב, אך ידעו להתאפס על עצמם ולחזור לנצח.
לאחר מחצית ראשונה מעולה שנגמרה בתוצאה 3:0 לכחולים מהצפון לאחר שערים של חבשי ואלפרדו בפנדלים, ושל נועם כהן שכובש במשחק חזרתו מהפציעה לאחר מהלך גדול, עלתה קריית שמונה קצת חסרת ריכוז למחצית השנייה ואף ספגה שער מצמק כ-6 דקות לאחר פתיחת המחצית, קריית שמונה ידעה להתאפס על עצמה וכבשה עוד שני שערים עד סוף המשחק מרגליהם של המחליפים רועי זיקרי ויאיר מרדכי.
לאור הניצחון. הגדול ביותר מאז חזרת הליגה ומשחקי המחזור המקבילים, חזרה קריית שמונה שוב לפסגת הליגה הלאומית כשבמחזור הבא תסגור סיבוב ראשון לעונה.

 

מהלך משחק:

דקה 3: אלפרדו כבש מהקרן, אך ביצע עבירה על שוער הרצליה, השער נפסל.

דקה 6: גולללל! 1:0!! פנדל לקריית שמונה, הקפטן עאיד חבשי שבדרך כלל בועט את הפנדלים מחליט לפרגן לסטפן אלפרדו שחוגג היום את יום הולדתו ואף סחט את הפנדל, אלפרדו מגלגל פנימה וכובש את שער היתרון.

דקה 24: גולללל! 2:0 לקריית שמונה!! מבצע גדול של אבו רומי שמצליח לסחוט עוד פנדל, הקפטן עאיד חבשי בועט מעולה ומכפיל את היתרון.

דקה 29: גולללללל! 3:0!!! מהלך אדיר של חניכיו של ברדה, צ'יפ גדול של שרצקי משאיר את אלפרדו בעמדה מעולה להוציא רוחב גדול, הכדור מתגלגל ברחבה עד שמגיע לרגלו של נועם כהן שכובש את השלישי להערב.

דקה 37: בעיטה טובה של אמימי מחוץ לרחבה הלכה מטרים ספורים ליד הקורה.

מחצית שנייה:

דקה 51: אילון ירושלמי מצמק את התוצאה ל-3:1.

דקה 58: וולה אדיר של מנדז׳ק הולך למשקוף סנטימטרים בודדים מהרשת.

דקה 76: גולללללל! 4:1!! שני חילופים גדולים של ברדה כשבנבנישתי מכניס כדור עומק בין קו ההגנה, ורועי זיקרי עובר את הבלם וכובש את הרביעי.

דקה 93: גוללללל! 5:1 לקריית שמונה!! בעיטה גדולה של יאיר מרדכי מ-16 מטרים לפינה הקרובה של השער חתמה ערב ענק לחניכיו של ברדה.

במחזור הבא(שני 1.1.2024, 19:00) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה אצל סקציה נס ציונה במסגרת המחזור ה-15 של הליגה הלאומית, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת