,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד מכבי הרצליה

היום (שישי, 16:00) יצאה עירוני איתוראן קריית שמונה אל משחקה החשוב ביותר העונה, בביתה הזמני בנתניה אירחה היום את מכבי הרצליה למשחק העלייה לליגת העל, כידוע, לקראת ההתמודדות המרחק בין קריית שמונה לשני הנאבקות היה כ-4 נקודות כאשר נותרו בקופה 6 נקודות כולל ההתמודדות היום, שריקת הפתיחה נשמעה ואת הצפוניים ליוו כ-1000 אוהדי הקבוצה שדחפו ודחפו כל המשחק ולא נחו לרגע קט!
שריקת הפתיחה במגרש בנתניה, מרגע השריקה ראינו את קריית שמונה לוחצת ונועזת ובדקה ה-23׳ ראינו את הסכר נפתח ואת מוחמד אבו רומי מעלה את קריית שמונה ליתרון, ולאחר מכן בדקה ה-40 קריית שמונה הכפילה את היתרון לאחר נגיחה נהדרת של מוחמד אבו רומי חלוץ הקבוצה שכבר השלים צמד שערים!, בדקה ה-44 הבליץ הכחול נמשך, לאחר התקפה מתפרצת של חלוץ הקבוצה סטפן אלפרדו שמגיע אל שפת הרחבה של אמסלם, אלפרדו מתמהמה ושחקן הגנה של הרצליה הגיע במהירות ודחק את הכדור לשערו וזה השלישי לטובת הקריה, בדקה ה-70 אריאל שרצקי שבמשחק נהדר היום עם כדור עומק נפלא לחלוץ מוחמד אבו רומי שבריבאונד דוחק את השלושער שלו לרשת, הופעה אדירה של החלוץ!
ובדקה ה-90 כאשר מהיציע אנו שומעים חגיגות וצהלות מצד אוהדי קריית שמונה ומהצוות המקצועי גיא בן לולו מקבל עומק ממגן הקבוצה נועם כהן, בן לולו משתלט על הכדור ומגלגל בקלות לרשת של אמסלם, שריקת הסיום! 5:0 אדיר לקבוצה של ברדה שהשלימה באופן רשמי את העלייה לליגת העל לאחר עונה קשה ומאתגרת עבורה.

מהלך משחק


החמצת ענק לקריית שמונה כאשר חלוץ הקבוצה סטפן אלפרדו מקבל כדור אדיר בעומק הרחבה, משתלט על הכדור ומחטיא החמצה גדולה ולא אופיינית למלך שערי קריית שמונה העונה.

15׳
אופיר בנבנישתי מקבל כדור ונע לעבר רחבת הרצליה, שולח בעיטה מ-20 מטרים, הבעיטה עצמה עוברת מעל למשקופו של שחר אמסלם ולא היוותה איום.

21׳
מוחמד אבו רומי מקבל כדור עומק אדיר מאביחי וודג׳ה, נמצא במצב של אחד מול שניים ובועט בבעיטה קשתית לעבר חיבורו הימני של אמסלם קרוב מאוד לקורתו, ניסיון יפה של אבו רומי.

23׳
גוללללל!!
כדור עומק ענק של יאיר מרדכי לעבר סטפן אלפרדו, החלוץ משתלט ומעביר רוחב ענק למוחמד אבו רומי שבנגיעה מעלה את קריית שמונה ליתרון חשוב מאוד!

33׳
דאבל פס נפלא בין מוחמד אבו רומי לבין מגן הקבוצה נועם כהן, נועם כהן בסופו של דבר פורץ אל הרחבה ובועט חלש לידו של שחר אמסלם.

39׳
מבצע אדיר של אריאל שרצקי על הגנת מכבי הרצליה, משחרר בעיטה מ-15 מטרים וזו הצלה אדירה של אמסלם, יופי של מהלך של הקשר הצעיר.

40׳
גוללללל!!
כדור קרן של דודי טוויטו מגיעה אל ראשו של מוחמד אבו רומי שמכפיל את היתרון וכובש כבר צמד שערים, איזה שער נפלא ואיזה בישול נפלא של דודי טוויטו.

44׳
גוללללללללל!!!
כדור עומק נהדר לעברו של סטפן אלפרדו, החלוץ מגיע למצב של אחד על אחד, מתמהמה קצת עם אמסלם, הכדור בסופו של דבר מגיע לשחקן הגנה של הרצליה שבועט לשערו של אמסלם וזה 3:0.

מחצית שנייה

64׳
רועי זיקרי מקבל כדור וגורם לערבוביה בהגנת הרצליה, זיקרי מוסר מהר לעברו של אופיר בנבנישתי שמוריד בעיטה שמרעידה את משקוף השער, יופי של ניסיון של קריית שמונה.

70׳
גוללללללל!!!
אריאל שרצקי קשר הקבוצה עם כדור עומק לחלוץ הקבוצה מוחמד אבו רומי, אבו רומי משתלט ומגיע למצב של אחד על אחד, בראשון אמסלם הודף ובריבאונד השני זה נכנס אל הרשת, וזה שלושער ענק עבורו!

85׳
גולללללל!!!
כדור עומק נפלא של נועם כהן לעברו של גיא בן לולו שבמצב של אחד על אחד עושה 5:0 גדול!

90׳
שריקת הסיום בנתניה!
לאחר עונה אחת בלבד עירוני קריית שמונה עלתה חזרה אל ליגת העל בנחישות רבה ובאתגר גדול!

ביום שישי הבא קריית שמונה תצא לאצטדיון גרונדמן לישורת האחרונה שלה בליגה הלאומית להתמודדות מול עירוני ניר רמת השרון, בואו להיפרד מהשחקנים לאחר עונה אדירה מכל הבחינות, למספר עדכונים עקבו אחרי העמוד הרשמי של הקבוצה בפייסבוק, באינסטגרם ובטיקטוק I.k.s.8

          

 

כתב: דניאל בוחניק