,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל ירושלים

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה היום בצהריים (שבת) את הפועל ירושלים בתקווה להשיג ניצחון שלישי בפלייאוף התחתון ולהבטיח את ההישארות בליגה באופן סופי. המשחק היה מחולק לשני חלקים, החצי הראשון היה בשליטה מוחלטת של האריות הכחולים שגם הוביל לשער יתרון בדקה ה18, החצי השני של המשחק היה ברובו בשליטה של חניכיו של זיו אריה והם באו על שכרם בדקה ה-69 עם שער שוויון של וויליאם אגאדה. טעות של מלמוד בלמה הצעיר של הפועל ירושלים נתן למוחמד שכר להחזיר את היתרון ולעלות ל-2:1 וזו הייתה גם תוצאת המשחק בסיום המשחק.

מנגד, הירושלים של זיו אריה שמסובכים במאבקי ההישרדות קיוו להשיג ניצחון על הכחולים של דראפיץ' ולנסות לייצר סוג של תקווה להישארות בליגת הבורסה לניירות ערך. חניכיו של זיו אריה שלטו לאורך שלבי המחצית שנייה בכדור, כבשו שער שוויון אבל זה לא הספיק. בלמה הצעיר יכול להיות חרץ את גורל המשחק עם טעות קשה בחלק האחורי גרמה למאחרים מהצפון לשוב למשחק ולנצח בתוצאה 2:1.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 3': ההזדמנות הראשונה במשחק הגיעה מכיוון המארחים, יוליוס סוקה בעט מ-16 מטרים אבל יונתן שאבי הדף לקרן.

דקה 11': וויליאם אגאדה ניצל טעות בהגנת קריית שמונה, אך בעט לידיו של ברטקוש.

דקה 18': עירוני 'איתוראן' קריית שמונה ל-1:0! איתמר שבירו קיבל כדור נהדר מרועי קהת וכבש מקרוב את ה-1:0 של האריות הכחולים.

דקה 24': אדוארדו גררו ניסה לבעוט אבל ברטקוש קלט את הכדור של הפנמי.

דקה 36': שוב ניסיון מסוכן של קריית שמונה. נדב נידם השתחרר נהדר מהשומר שלו ובעט כדור חזק ששרק בסמוך לקורת השער.

 

מחצית שנייה:

דקה 55': וויליאם אגאדה היה פנוי ומ-16 מטרים בעט כדור היישר לידיו של ברטקוש.

דקה 69': הפועל ירושלים משווה ל-1:1! הגבהה של גיא בדש עלתה גבוה, וויליאם אגאדה ניצל ערבוביה ברחבת קריית שמונה ונגח מקרוב את שער השוויון.

דקה 79': עירוני 'איתוראן' קריית שמונה עולה ל-2:1! איתמר שבירו ניצל טעות קשה של מלמוד הצעיר, הכדור הגיע לשכר שדחק מקרוב את ה-2:1.

דקה 90+6': השופט לירן ליאני שרק לסיום המשחק, עירוני 'איתוראן' קריית שמונה ניצחה 2:1 את הפועל ירושלים.

 

לאריות הכחולים יש זמן להתכונן למשחק הבא (מול הפועל חיפה בבית ב-23.4) שכן הקבוצה תצא לפגרת חג הפסח ותשוב ממנו במומנטום חיובי מאוד לאחר הניצחון היום. מנגד, הפועל ירושלים ימשיכו לנסות לחפש ניצחון שאולי ייתן להם תקווה להישאר בליגה.

 

 

כתב: אושר כהן