,

סיקור המשחק: הפועל חיפה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה היום (ראשון , 20:15) אצל הפועל חיפה למשחק במסגרת המשחק הראשון בפלייאוף התחתון בליגת one zero.

במחצית הראשונה הגשם גבר על שתי הקבוצות וכמעט שתי הקבוצות לא הצליחו לייצר מצבים , אך בהתקפה הראשונה של המחצית השנייה מוחמד קמארה מצא את הרשת והעלה את הפועל חיפה ליתרון חשוב למארחת.
קריית שמונה לאחר שלל הזדמנויות ומצבים הצליחה להשוות בדקה 59׳ משער עצמי של האקס וגם כובש השער ניצחון האחרון בין שתי הקבוצות בסמי עופר, גיא מזרחי.
עירוני קריית שמונה שיחקה במחצית השנייה הרבה יותר טוב מהמארחת אך זה עדיין לא הספיק להם למצוא את הרשת לשער ניצחון.
עירוני קריית שמונה חייבת להוציא נקודות מהמשחקים הבאים על מנת להישאר בליגה ולא להגיע למאבקי תחתית.

 

סלובודאן דראפיץ' מסר לאחר המשחק: "אומנם לא הצלחנו לנצח ולהביא את מלוא הנקודות, ניסינו לפתח את המשחק במחצית הראשונה זה לא כל כך הלך אבל בחצי השני עוד העזנו לחזור, נקווה לחזור מהפגרה חזקים."

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה


יצאנו לדרך!

15׳
אנטואן קראנג׳י הגביהה מאגף ימין וקמארה נגח מעל השער.

33׳
מצב נהדר של קריית שמונה!
סמואל בראון מקבל פס ומנסה לבעוט בעיטה מ – 25 מטרים אך זה הולך החוצה

44׳
עוד מצב למוחמד קמארה!
החלוץ הליברי קיבל את הכדור על סף רחבת קריית שמונה אך הבעיטה שלו חלפה ליד הקורה השמאלית.

מחצית שנייה:

46׳
החלוץ אנטואן קראנג׳י מקבל כדור ומוסר מסירת רוחב לעבר מוחמד קמארה שבמשחק נפלא היום שכובש בבעיטה נהדרת.

59׳
שוויון בסמי עופר!
קרן של קרית שמונה שהוגבהה הגיעה לרגלו של אופיר בנבנישתי שבועט כדור ובמהלך הבעיטה הכדור פוגע בחזה של מגן הפועל חיפה גיא מזרחי ונכנס פנימה וזה שוויון חשוב מאוד עבור הקבוצה של סלובודאן דראפיץ'.

72׳
התקפה של הפועל חיפה כאשר החלוץ מוחמד קמארה מקבל כדור עומק, מגיע מול השוער דז'וגאס ברטקוש מקפיץ מעליו ונכנס פנימה, החגיגות של הפועל חיפה השתהו לאחר ששופטי הvar פסלו את הגול לאחר עבירה של חאתם אלחמיד על סמואל בראון על סף רחבת ה-16 של קריית שמונה.

90,2׳
פספוס ענק של הקריה, לקראת שריקת השופט מצב נהדר של הכחולים כאשר סנין סבאי מקבל את הכדור ומוסר לרועי קהת שלא משתהה והוריד את הכדור ליואב שבועט בחוזקה לעבר שערו של אוהד לויטה שהודף בצורה נהדרת.

90,6
השופט דוד פוקסמן שורק לסיום, חלוקת נקודות בסמי עופר.

בתוך כך, בעקבות פגרת הנבחרות בשבוע הבא , עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה תפגוש את בני סכנין ב 2.4 באצטדיון קריית שמונה למחזור השני בליגת ‘ONE ZERO’.

 

כתב: דניאל בוחניק