,

סיקור המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה יצאה הערב (חמישי) למשחק חוץ בנתניה מול הפועל חדרה המסובכת וקיוותה לשוב אל מסלול הניצחונות לאחר שנעצרה במחזור האחרון. חניכיו של קובי רפואה אומנם החזיקו פחות בכדור אך, היו המסוכנים יותר ליד השערים ועמדו במשימתם כשגברו 1-0 על חניכיו של מימר משער ענק של יוג'ין אנסה בדקה ה-42.
בתוך כך, ניצחון זה היה סופר חשוב עבור האריות הכחולים שכן הפסד היה מסבך את הקבוצה חזק במאבקי התחתית הצפופים. אך, לאור הניצחון החשוב הקבוצה מקבעת את מעמדה במקום הרביעי ופותחת פער קטנטן במאבק על המקום בפלייאוף העליון כשלזכותה משחק חסר מול מ.ס. אשדוד.

כמו כן, המחצית הראשונה הייתה מבולגנת למדי כששתי הקבוצות יכלו למצוא את הרשת מטעויות בהגנה של היריבה אך, הן החמיצו פעם אחר פעם. עד שבדקה ה-42 יוג'ין אנסה בשער מרהיב כבש בבעיטה מ-25 מטרים אל החיבורים של רובי לבקוביץ' שנותר חסר אונים. המחצית השנייה התנהלה רובה ככולה בשליטה מקומית ללא מצבים ממשיים ליד שערו של ברטקוש ובמספר מתפרצות יכלה האורחת לגמור את המשחק אך, החמיצה שוב ושוב שוב לצערה.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 7: הזדמנות ראשונה טובה למי משתי הקבוצות, כשהחלוץ המקומי מרשל אודה חוטף כדור ודוהר לתוך הרחבה אך, ממצב נוח מאוד מגלגל לידיו של ברטקוש.

דקה 12: שוב הייתה זו הפועל חדרה עם הניסיון הפעם מקסים פלקושצ'נקו ניסה את כוחו בבעיטה חדה מחוץ לרחבה אך, ברטקוש היה במקום וקלט ללא קושי.

דקה 14: הזדמנות ראשונה לזכות קריית שמונה, כשלוסיו אקס הפועל חדרה מצא בכדור עומק את יוג'ין אנסה המהיר אך, שוער חדרה לבקוביץ' ביציאה גדולה מנע כיבוש ודאי.

דקה 17: האריות הכחולים היו חייבים לעלות ליתרון. רועי קהת מצא בכדור רוחב את יוג'ין אנסה שמשמונה מטרים בעט חופשי וללא שמירה מחוץ למסגרת, החמצה גדולה.

דקה 24: מקסים פלקושצ'נקו שוב ניסה את מזלו הפעם מתוך הרחבה כשסובב כדור נאה אל הפינה הרחוקה של ברטקוש אך, למזלו של השוער הכדור חלף ליד העמוד ויצא לחוץ.

דקה 42: קריית שמונה עולה ליתרון של 1-0!!!! הרגע של המשחק הגיע בדקה הזו כשאנסה הפעלתן קיבל כדור מאמיר בן שמעון והתקדם מעט וממרחק של 25 מטרים שיגר פצצה שנעצרה רק בין חיבורי הקורות של לבקוביץ' וכבש שער אדיר! שחיפר על ההחמצה הגדולה מפתיחת המשחק.

מחצית שנייה:
דקה 61: חניכיו של קובי רפואה יכלו לגמור את המשחק, כשכדור חופשי מצא את אורי דהן המחליף שהוריד בנגיחה ללוסיו וזה המשיך בבעיטה חדה שפגעה באחד משחקני ההגנה ומשם לקרן שלא נוצלה.

דקה 68: שוב פלקושצ'נקו ניסה להכניע את ברטקוש בבעיטה מרחוק כשהפעם ניסה אף הוא מ-25 מטרים כדור שהלך למרכז השער ונקלט ללא בעיה אצל השוער האורח המצויין.

דקה 69: דקה אחת בלבד חלפה והפעם הייתה זו האורחת עם הניסיון, כשאנסה שוב במרכז העניינים קיבל כדור בתוך הרחבה וניסה לסובב לפינה הרחוקה כדור שנהדף על ידי לבקוביץ' , אל הריבאונד הגיע לוסיו וזה בעט גבוה מעל לשער.

דקה 89: הפועל חדרה נותרה בעשרה שחקנים, החלוץ מרשל אודה ראה כרטיס אדום לאחר שנתן מרפק מכוער לפניו של דור אלו.

תוצאת סיום: קריית שמונה מנצחת 1-0 קטן גדולה ובעיקר חשוב מבחינתה!

כאמור, הקבוצה תצא כבר בעוד שלושה ימים (ראשון, 20:00 שידור ישיר בספורט 3) למשחק חוץ נוסף הפעם באיצטדיון 'בלומפילד' אצל האחרונה בטבלה הפועל ת"א. כמו כן, שתי הקבוצות יגיעו להתמודדות לאחר שגברו במחזור האחרון בתוצאת 1-0

 

כתב: דור ביטון