,

סיקור המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

הערב (שבת , 20:00) התארחה עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אצל הפועל חדרה והאקס מנחם קורצקי למשחק במסגרת המחזור ה29 של ליגת one zero בפלייאוף התחתון.
המשחק עצמו היה שקול אך לא עם יכולת גבוהה, החבורה של סלובודאן דראפיץ הגיעה למשחק כאשר היא נמצאת מתחת לבני ריינה שבפער 3 נקודות מהקריה, לאחר המשחק הפער עלה בעוד 2 נקודות ונראה שפניה של הקריה הולכים למטה, המשחק עצמו התחיל עם גול של סטיבן אלפרד בדקה ה26 אך בדקה ה72 קרה שינוי באווירת המשחק כאשר שוער הפועל חדרה רובי לבקוביץ הורחק מן המשחק לאחר נגיעת יד מחוץ לרחבה, ולאחר ההרחקה הקבוצה מהקריה התחילה להתעורר ולשחק בצורה קצת יותר טובה ובדקה ה91 החלוץ איוון בכר קבע את תוצאת המשחק עם שיוויון.

אירועי המשחק:

קרית שמונה סיכנה את שערה לראשונה במשחק כאשר דאבל פסים בין איתמר שבירו לכנף מוחמד שכר נגמרים בבעיטה חזקה מעל שערו של רובי לבקוביץ.

11׳
מצב נהדר לקרית שמונה כאשר רועי קהת היה פנוי ברחבת הפועל חדרה ובעט נהדר אך בלם הפועל חדרה ג’ונתן סיסה הרחיק את הבעיטה ושמר על שער קבוצתו מספיגה.

24׳
הפועל חדרה עולה ליתרון לאחר השמטה רעה של השוער ברטקוס, סטיבן אלפרד
מנצל זאת וקובע את ה1-0.

55׳
החמצה גדולה לסער פדידה, הקשר ההתקפי של חדרה הגיע למצב של 1 מול 1 מול דזיוגאס ברטקוס והחטיא ברשלנות.

72׳
דרמה בנתניה, השוער רובי לבקוביץ יצא מהרחבה ונגע בידו , השופט ריינשרייבר לא היסס וישר החליט על הרחקתו.

81׳
בלבוליה ברחבת חדרה, כאשר ההגנה ניסתה להרחיק את הכדור והכדור פגע בחלוץ הקבוצה סנין סבאי והחלוץ השתלט על הכדור אך לא הצליח לנצל זאת לגול.

87׳
הקשר התוקף של קרית שמונה רועי קהת ניסה את מזלו בבעיטה מרחוק אך גיא הרמן מפוקס.

90,1׳
שער!
קרן של מוחמד שכר מגיעה לרגלו של איוון בכר שכובש מקרוב, השופט תחילה פסל את השער בטענת יד אך הואר תיקן את החלטתו ואישר את השער.

בשבת הבאה תארח עירוני איתוראן קריית שמונה את סקציה נס ציונה למשחק בית חשוב מאוד.
פרטים נוספים ימסרו בהמשך

 

כתב: דניאל בוחניק