,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל אום אל פאחם

היום (שישי , 16:00) אירחה עירוני איתוראן קרית שמונה את יריבתה הפועל אום אל פאחם במסגרת המחזור הראשון בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית, ובכן אנו רואים את סטטוס הטבלה לפני ההתמודדות, בני יהודה תל אביב נמצאת בפסגת הליגה הלאומית ומתחתיה נמצאים האריות הכחולים של שי ברדה שמה שמבדיל בין השניים הוא נקודה אחת בלבד.
שריקת הפתיחה נשמעה בכלל המגרשים בשעה 16:00 ועם השריקה הואלנו לראות לחץ כביר מצד החבורה של שי ברדה, ובדקה ה3 קרית שמונה באה על שכרה ועם בישול נפלא של אריאל שרצקי שהוריד לאביחי וודג׳ה שבעט נפלא לשערו של ינקו והכניעו לאחר שלוש דקות וזה שער היתרון לזכות קרית שמונה, ואם נדרים כחצי שעה מאצטדיון נתניה אל עבר בלומפילד ונעביר כ8 דקות משער היתרון של קרית שמונה נצפה ונראה איך נוף הגליל מפתיעה את בני יהודה עולה ליתרון מהיר ומפתיע, ונחזור לנתניה כאמור קרית שמונה עדיין ביתרון אך לאחר שער היתרון נראה שהיכולת טיפה ירדה ואום אל פאחם של קשטן התעשתה וקמה מחדש אל המשחק, אצל קרית שמונה כלכך רצו לשמור על יתרון מינימלי ולשחק בלחץ גבוה ובכדורגל התקפי אך בדקה ה30 טעות בהגנת קרית שמונה לאחר שאחמד דראוושה השתחרר משני הבלמים בן דוד וחבשי וכובש שער נפלא ומשווה את התוצאה וטיפה מדאיגה את ברדה ושחקניו, אך הם לא ויתרו מהשנייה הראשונה של המשחק וחזרו לעצמם לאחר כדור קרן של דודי טוויטו שהגיע ישירות אל החלוץ אלפרדו סטפנס שנגח מעולה אל הרשת של ינקו וזה ה2-1 של קרית שמונה, ובבלומפילד ראינו איך בני יהודה חוזרת ל1-1 וכמה דקות אחר מכן סופגת שער נוסף מנוף הגליל.
שריקת הסיום בנתניה ובבלומפילד.
עירוני איתוראן קרית שמונה מנצחת 2-1 גדול ומוצדק את אום אל פאחם ומהעבר השני בני יהודה שמפנה את מקומה בפסגה זמנית אל קרית שמונה לאחר הפסד 3-1 להפועל נוף הגליל של מוטי איווניר.

 


שער!!!!
כדור שניתז מרגלו של שחקן הפועל אום אל פאחם מגיע אל אריאל שרצקי שבנגיעה נהדרת משאיר לאביחי וודג׳ה שלבד לבד עושה שער נפלא ומעלה את קרית שמונה ליתרון מהיר

17׳
דאבל פס בין החלוצים אחמד דראוושה לדובב גבאי נגמר בבעיטה חלשה לידיו של אסף צור שקלט מהר

21׳
דאבל פס נהדר בין אריאל שרצקי שמוריד בנגיעה נפלאה לדוד דגו שדהר עד לשער, חתך את המגן השמאלי של אום אל פאחם וניסה להפתיע את ינקו שעמד מוכן.

26׳
הקשתה אל הרחבה של שחקן הכנף דוד דגו לעבר ראשו של החלוץ מוחמד אבו רומי שנוגח ליד קורתו השמאלית של אריק ינקו

30׳
שער!
סשה פטשי משתחרר ושולח כדור עומק נהדר לחלוץ אחמד דראוושה שעובר את אסף צור וכובש שער במהלך נפלא.

39׳
דוד דגו מוריד לסטפן אלפרדו נגיעה נפלאה אלפרדו מחפש במסירה את מוחמד אבו רומי שבהחמצה רשלנית בועט בשער חצי ריק מעל המשקוף.

41׳
לאחר ערבובייה בהגנת אום אל פאחם הכדור מגיע לאריאל שרצקי שמשחרר בעיטה לא רחוקה ממשקוף השער של ינקו, יופי של ניסיון של שרצקי.

45’
שערררר!!!
הגבהה נהדרת ומדויקת של דודי טוויטו לראשו של סטפן אלפרדו שנוגח פנימה וזה ה2-1 ממש על סף שריקת המחצית הראשונה

48׳
אריאל שרצקי מקבל כדור לאחר השתלטות נפלאה, מוריד במסירה לאלפרדו סטפנס שמחמיץ מעשרה מטרים.

50׳
פריצה נהדרת של אביחי וודג׳ה שמוצא את מוחמד אבו רומי משמאלו, אבו רומי פורץ ודוהר לשער ומשחרר בעיטה חלשה שמוצאת את ינקו מוכן.

72׳
השתחררות נפלאה של רועי זיקרי מההגנה של אום אל פאחם, שולח רוחב אל החלוצים אך הניסיון הולך לתימיון ולא בא לידי ביטוי

80׳
ניסיון בעיטה של דודי טוויטו מרגלו הימנית החלשה ובועט אל עבר חיבורו השמאלי של ינקו אך הדבר לא צלח

בשבוע הבא תפגוש עירוני איתוראן קרית שמונה את בני יהודה תל אביב למשחק מאני טיים בצמרת הטבלה של הלאומית.
למספר עדכונים נוספים מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם של הקבוצה I.k.s.8

 

כתב: דניאל בוחניק