,

סיקור המשחק: הפועל אום אל פאחם נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

היום(שישי 15.12, 15:00) התארחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה באצטדיון השלום אצל המארחת הפועל אום אל פאחם במסגרת המחזור ה13 של הליגה הלאומית.
קריית שמונה פתחה את המשחק בצורה טובה עם כמה מצבים טובים, ואף שער יתרון של מנדז׳ק בדקה ה35, אך עלתה למחצית שנייה גרועה ביותר ולא שיחקה את הכדורגל האופייני לה.
חניכיו של ברדה ספגו את שער השיוויון דקה בלבד מפתיחת המחצית השנייה, רבע שעה לאחר מכן אום אל פאחם השלימה את המהפך. בהמשך משחק רע של קריית שמונה, היו כמה מצבים טובים לאום אל פאחם, אך קריית שמונה נשארה במשחק וחיפשה את שער השיוויון, עד שבדקה ה88 הפועל אום אל פאחם זכתה בפנדל מפוקפק מאוד לאחר גלישה של דודי טוויטו, שנגע בכדור לפני המגע עם שחקן אום אל פאחם, נראתה לשופט כעבירה, הקבוצה המארחת ניצלה את ההזדמנות וגמרה את המשחק בתוצאה 3-1.
הפסד זה הוא הפסד שני ברציפות לחניכיו של ברדה, שלא מרוצה בלשון המעטה מהיכולת במשחקים האחרונים לאחר שהקבוצה ספגה ב2 המשחקים האחרונים 5 שערים, מה שלקח לה 11 מחזורים לספוג לפני כן.

 

מחצית ראשונה:

דקה 5: בעיטה טובה של שרצקי הלכה לידיו של ינקו.

דקה 35: 1-0!! מנדז׳ק עלה מעל כולם אל כדור גובה של טוויטו מהקרן וכבש את שער היתרון.

דקה 45: זיקרי עם בעיטה מ18 מטרים הצליח לסחוט הצלה יפה של ינקו.

מחצית שנייה:

דקה 47: 1-1, דובב גבאי כובש את שער השיוויון.

דקה 60: 2-1, אום אל פאחם הופכת את התוצאה לאחר ערבוביה ברחבה.

דקה 88: 3-1 לאום אל פאחם לאחר פנדל מוצלח.

 

במחזור הבא(שני 25.12, 19:00) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את מכבי הרצליה באצטדיון נתניה במסגרת המחזור ה14 של הליגה הלאומית, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת