,

סיקור המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באיצטדיון 'טדי' אצל בית"ר ירושלים וקיוותה להמשיך בצבירת הנקודות שלה אך, הציגה משחק חלש למדי וחזרה הביתה עם נקודה אחת שהיא כמו ניצחון לאחר שאת שערה כבשה עמוק בתוך תוספת הזמן מהנקודה הלבנה. כאמור, לאחר חמישה מחזורים לקבוצה יש 5 נקודות במאזנה והיא ממוקמת במקום התשיעי עוד לפני סיומו של המחזור.

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה מצד שתי הקבוצות כשהמארחת פתחה טוב יותר והגיעה לשלושה הזדמנויות טובות אך, לא השכילה לעלות על לוח התוצאות. לאחר מכן חניכיו של נוסבאום החלו להיכנס למשחק וסחטו מספר לא מבוטל של קרנות מהן נגמרו ערבוביות ברחבה כשאת כולן הגנת בית"ר ירושלים הצליחה להרחיק. בתוך כך, המחצית השנייה המשיכה המגמה עם שליטה מקומית ודווקא לאחר שער יתרון של זריהן , בית"ר חיפשה להעביר את הזמן ונענשה על כך שבעתיים כשחניכיו של נוסבאום כבשו מהנקודה הלבנה עמוק עמוק בתוך תוספת הזמן.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 7: הזדמנות ראשונה במשחק למי משתי הקבוצות, והיא נפלה לזכות המארחת כשכדור עומק לרחבה הוביל לטעות קשה של ג'עפר שפספס את הכדור וזה הגיע לפרדו שמקרוב סחט הצלה מברטקוש שהרחיק לקרן.

דקה 16: בית"ר ירושלים פתחה טוב יותר והגיעה להזדמנות נוספת כשבעיטה של ירדן שועה מתוך הרחבה הלכה למרכז השער וברטקוש קלט ללא בעיה.

דקה 19: שוב היו אלה חניכיו של קומאן שניסו את מזלם אך, בעיטה של תמיר עדי מ-25 מטרים סחטה הדיפה משוער האורחת, על הריבאונד עט בואצ'י ומזווית קשה בעט לחוץ.

מחצית שנייה:
דקה 48: הזדמנות ראשונה לזכות בית"ר במחצית השנייה כשאדווין ג'אסי השתחרר על המקום שיחרר בעיטה אדירה שחלפה סנטימטרים ספורים מעל למשקוף השער.

דקה 49: כעבור דקה אחת בלבד על השעון הגיעה הזדמנות הראשונה לזכות קריית שמונה , כשהגבהה של מוחמד שכר מצאה את ראשו של פרייר שנגח מעשרה מטרים לחוץ.

דקה 53: שוב הייתה זו האורחת שהגיעה להזדמנות נוספת כשכדור קרן של אובידיו ביק פגש את רגלו של רועי קהת שהמשיך בבעיטה מהאוויר כדור שחלף מעל למשקוף השער של איתמר ניצן.

דקה 62: אדווין ג'אסי פרץ באגף שמאל הגביה לרחבה כשאל הכדור הגיע בואצ'י שנגח הישר לידיו של ברטקוש.

דקה 63: הפעם זה ברשת כשבית"ר ירושלים עולה ליתרון 1-0. חילופי מסירות בין ירדן שועה לניב זריהו המחליף הסתיימו בבעיטה של האחרון מקרוב שדחק בנגיעה לפינה לאחר כיסוי רע של אקה והעלה את קבוצתו ליתרון.

דקה 86: מוחמד שכר ניסה את מזלו בחיפוש אחר שער השיווין כשפרץ באגף ימין ובעט חזק אך, הכדור הלך גבוה מעל לשער.

דקה 90+2: קריית שמונה מאזנת את התוצאה ל1-1!!! כדור עומק לתוך רחבת בית"ר מצא את גיא בן לולו המחליף שבעט לשער אך, הכדור פגע בידו של דוד חוג'ה והשופט לא התבלבל ושרק
לפנדל מוצדק. עאיד חבשי לקח את האחריות שבוע שני ברציפות וזרק את ניצן לפינה אחת ושלח את הכדור לפינה השנייה ואיזן את התוצאה.

דקה 90+5: כמעט מהפך הירואי, התקפה מתפרצת מצד קריית שמונה הסתיימה בהגבהה של שכר לרחבה כשהכדור מצא את נידם שניסה לכבוש בנגיחה אך, ניצן היה במקום וקלט ללא קושי רב את הכדור.

תוצאת סיום: חלוקת נקודות בין בית"ר ירושלים לעירוני 'איתוראן' קריית שמונה לאחר תוצאת תיקו 1-1.

ליגת "הבורסה לניירות ערך" תצא לפגרת נבחרת בשבוע הבא כשנבחרת ישראל תצא למשחק קריטי בסקוטלנד בו היא חייבת לא להפסיד. כשהקבוצה תשחק את משחקה הבא בעוד כשבועיים שתארח את הפועל חדרה במסגרת המחזור ה-6 ביום ראשון ה-17.10 בשעה 19:00 בערב שידור ישיר בספורט 5 לייב.

 

כתב: דור ביטון