,

סיקור המשחק: הפועל עפולה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

הערב(שלישי 6.2, 20:00) התאחרה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה באצטדיון הסוכריה בעפולה, אצל המארחת הפועל עפולה.
במחצית ראשונה שיוויונית מאוד, התקשתה הקבוצה הצפונית לנטרל את היריבה, במחצית הייתה שקולה עד שבדקה ה37 הגיע אריאל שרצקי, שעם כדור עומק אדיר מסדר לזיקרי אחד על אחד מול השוער, זיקרי לא התבלבל והעלה את קריית שמונה על הלוח.
המחצית השנייה הייתה קריית שמונה דומיננטית בעיקר באמצע המגרש, וזה התבטא בהכפלת היתרון לאחר מהלך גדול שהסתיים בהגבהה של טוויטו שמצאה את ראשו של שחקן המשחק אריאל שרצקי, שרשם שער בנוסף לבישול במחצית הראשונה.
הנצחון הערב השאיר את חניכיו של ברדה במקום הראשון, כשלקראתם מגיע לוז צפוף של 2 משחקים בהפרשים של 3 ימים, כולל משחק ההשלמה בגביע המדינה ׳ווינר״.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 5:
עלאא ג’עפר הוריד כדור למוחמד אבו רומי ששיחרר פצצה ושוער הפועל עפולה שגיא מלול הדף, התקפה נהדרת.

דקה 11:
איבוד כדור של קרית שמונה על סף רחבת עפולה הוביל להזדמנות נפלאה של אפיק כהן שחקן הכנף של עפולה שהיה רחוק מילימטרים מהקורה של אסף צור.

דקה 25:
מצב נפלא של הפועל עפולה כאשר שחקן הכנף לביא שוקרון בעט מעל המשקוף של אסף צור.

דקה 37:
גולללללל!!!
אריאל שרצקי עם כדור עומק ענק אל עבר רועי זיקרי שמתעלה על הבלם של הפועל עפולה וכובש שער נהדר, זה היתרון של הקבוצה של ברדה.

דקה 43:
רועי זיקרי עם מהלך נהדר, ניסה לבעוט אך הכדור הוסט הצידה מהגנת עפולה אל עבר אבו רומי ששיחרר בעיטה נהדרת לאמצע שערו של שגיא מלול.

מחצית שנייה:

דקה 54:
גוללללל!!!!
דודי טוויטו קיבל כדור נפלא מרועי זיקרי ונתן הגבהה נהדרת לראש של אריאל שרצקי שסיים באלגנטיות לרשת וזה 2-0 לקבוצה של שי ברדה!

דקה 64:
מוחמד אבו רומי קיבל כדור נפלא מאביחי וודגה ונכנס אל תוך הרחבה, אך הבעיטה שלו נעצרה אצל הידיים של שגיא מלול.

דקה 91:
גורג מנדזק שיחרר בעיטה אדירה אל עבר השער של עפולה אך הבעיטה נעצרה בידיים של השוער שגיא מלול, הזדמנות נהדרת.

דקה 96:
כדור רוחב נפלא של עלאא ג’עפר הגיע לכריסט אמימי שבעט וסחט עצירה אדירה של שגיא מלול.

בהמשך השבוע(שישי 13:00, 9.2) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה אצל מ.ס צעירי כפר כנא באצטדיונם הביתי בכפר כנא, למשחק ההשלמה במסגרת סיבוב ח׳ של גביע המדינה ׳ווינר׳, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: דניאל בוחניק