לקראת המשחק מכבי פתח תקווה מול עירוני קריית שמונה

לקראת שבת

עירוני קריית שמונה תארח את מכבי פתח תקווה למשחק "ביתי" במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל, במשחק הערב המאחרים ירצו להמשיך את היכולת הטובה שהציגו במחזור האחרון, אך נגד עומדת מכבי פ"ת שמגיעה למשחק לאחר הפסד ותחפש לפתוח דף חדש.

בשבוע שעבר עירוני קריית שמונה השיגה את ניצחונה הראשון העונה בליגת העל נגד מ.ס אשדוד, החניכים של חיים סילבס הציגו יכולת טובה לאורך כל דקות המשחק, שלושת החילופים שמאמן הקבוצה חיים סילבס קיים היו מעורבים באופן מלא לשערים כאשר שני המחליפים איסמעיל ריאן ואמיר נאסר בישלו את השערים והמחליף השלישי שון וייסמן הבקיע את השער השני, בעירוני קריית שמונה רוצים להמשיך את המומנטום החיובי שנוצר לאחר הניצחון באשדוד ויחפשו את הניצחון הערב מול מכבי פתח תקווה.

האורחים מפתח תקווה מגיעים לאחר הפסד 2-1 במחזור האחרון לביתר ירושלים, המאמן קובי רפואה מתכנן כמה שינוים בהרכב הפותח של האורחים כאשר השינוי המשמעותי ביותר הוא שקובי רפואה יחזור לשיטת שני הבלמים ויוריד לספסל את קפטן נבחרת צ'כיה, תומאס סיבוק ומי שעשוי להישאר בהרכב הוא עומר דנינו. גם עודד אלקיים יאבד את מקומו בהרכב הפותח ומי שיתפוס את מקומו הוא מגן קבוצת הנוער דניאל בוסי. שינוי נוסף בהרכב של האורחים מנור סולמון צפוי לרדת גם הוא לספסל ובמקומו יפתח סוטיריס ניניס היווני שיערוך הופעת בכורה בהרכב. גם בחוד של האורחים שלומי ארבייטמן צפוי לערוך אף הוא בכורה, אך קובי רפואה מתלבט בינו לבין גרגורי טאדה.

מפגשי העבר לא מאירים אור לעירוני קריית שמונה זאת ולאחר שהניצחון האחרון של הקבוצה היה אי שם ב-9.5.2015 אז הקבוצה ניצחה בביתה 2-0 את מכבי פתח תקווה, בששת המפגשים האחרונים בין הקבוצות האורחים ניצחו חמישה פעמים והמפגש השישי הסתיים בתיקו 0-0.

לשני הקבוצות מחכה משחק לא קל, שני הקבוצות מחפשות את שלושת הנקודות, מצפה לנו משחק מאוד מעניין הערב.

על מנת להתכונן למשחק כראוי, הקבוצה יצאה הבוקר לבית מלון בנהריה שם השחקנים יאכלו ארוחת צהריים יחד, ינוחו לפני המשחק ויצאו בנסיעה קצרה לעכו.

שחקן עירוני קריית שמונה לקראת המשחק לאתר הרשמי: "זה משחק חשוב עבורנו במיוחד אחרי הניצחון באשדוד, אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום החיובי שאנו נמצאים בו, אנחנו נגיע צנועים ונעבוד קשה על מנת לקחת 3 נקודות שיוסיפו לנו עוד ביטחון להמשך הליגה."

 כתב: ירין שושן