יוצאים לסכנין – כל הפרטים לקראת המשחק

לקראת המחזור הרביעי הפועל ת"א - ק"ש

[su_row][su_column size="1/1"]
logo_smal
[/su_column][/su_row]

לקראת המשחק נגד בני סכנין במסגרת המחזור ה-18, אספתי לכם את כול הסיבות שכדאי לשים אליהם לב לקראת המשחק בשביל לבוא מוכנים.

במשך השנים האחרונות כול קבוצה שהגיעה לדוחא יודעת שהוא לא מגרש שעושה חיים קלים, סכנין עושה חיים לא פשוטים לקבוצות שמגיעות לדוחא בכך שממוצע ההבקעות שלה העונה בבית מול יריבותיה עומד על 33.33% נתון מדאיג לקבוצות שמגיעות לדוחא, לסכנין יש התקפה חזקה שהבקיעה יחד העונה 15 שערים, מלך השערים שלה הוא זאורזיניו הברזילאי עם 4 שערים ו3 בישולים ב-16 הופעות ליגה העונה השחקן הברזילאי שלטש את עייניהם של מספר קבוצות בליגה נחשב לברומטר מרכזי בהתקפת סכנין וכדאי מאוד לשים עין או שתים על החלוץ הברזילאי של סכנין.

מי שעשוי לערוך את הבכורה המחודשת שלו במדים האדומים של סכנין הוא פיראס מוגרבי שהיה מבוקש בחלון העברות הנוכחי על ידי מספר קבוצות צמרת בליגת העל אך לבסוף בחר לחזור הביתה לאחר חצי עונה כושלת בלשון המעטה במכבי חיפה, מוגרבי הוא שחקן אגף התקפי שיכול לעורר בלאגן בהגנות של הקבוצות בליגה, נתון מדאיג נוסף הוא שבעונה שעברה מוגרבי כבש 12 שערים במדי סכנין בכול המסגרות, אך מנגד סכנין העונה בבית ספגה 19 שערים מה שמעמיד אותה על ממוצע ספיגות בבית של 42.11%.

הגנת סכנין בעונה שעברה הייתה הגנה קשוחה מאוד אך השנה ההגנה שלהם מרבה ליפול ומתקשה בהתקפות מתפרצות מהירות של הקבוצות שעומדות מולה, במשחק האחרון של סכנין נשלף לעבר סארי פלאח בלמה של סכנין כרטיס אדום מה שמונע ממנו לשחק מול קריית שמונה וזה אומר שסכנין תחסר שחקן חשוב בהגנתה.

לסיכום אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה נגד  קבוצה עיקשת, מחכה לנו משחק פיקנטי במיוחד במגרש לא פשוט כלל, מה שלנו נותר הוא לצפות מהקבוצה שלנו להמשיך את המומנטום החיובי שיצרה במשחקים האחרונים.

 כתב: ירין שושן