לקראת המשחק עירוני קריית שמונה נגד הפועל רעננה

לקראת שבת

עירוני קריית שמונה מגיעה למשחק בשבת לאחר תוצאת התיקו נגד אשדוד לפני כשבועיים, מנגד רעננה מגיעה למשחק חוץ קשה לאחר הפסד צורם 2:0 להפועל אשקלון.

במשחק האחרון של קריית שמונה נגד מ.ס אשדוד שותפו שחקני בית רבים שגדלו במחלקת הנוער ועל כך במועדון הביעו שביעות רצון מכמות שחקני הבית ששותפו במשחק והיו מרוצים מרוח הלחימה והמרץ שהציגו שלא מן הנמנע שבמשחק הקרוב ישולבו עוד יותר שחקני בית.

במועדון ישימו דגש על שילוב שחקני בית במשחקים האחרונים שנשארו עד סיום העונה על מנת לתת לצעירים במה ולקבל ניסיון למען העונה הבאה

המפגש בשבת הוא משחק בין שתי קבוצות שבתחילת העונה הציבו בראש סדרי העדיפויות את המטרה הברורה שהיא הפלייאוף העליון, לאחר עונה כושלת של שתי הקבוצות מצאו את עצמם בראש הפלייאוף התחתון והפועל רעננה מצאה עצמה את עצמה נאבקת נגד הירידה וזקוקה לכול נקודה בפלייאוף התחתון , במפגש האחרון בין השניים קריית שמונה ניצחה את הפועל רעננה בתוצאה 3:1 באיצטדיון נתניה.

המשחק בשבת חשוב לשתי הקבוצות מפני שקריית שמונה רוצה להשיג את הניצחון לקראת סיום העונה ולהתחיל את ההכנות לעונה הבאה בראש שקט ובטוח והפועל רעננה רוצה להבטיח את הישארותה בליגת העל עונה נוספת.

כתב: ירין שושן