סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה מול מכבי תל אביב

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה מול מכבי תל אביב

המחצית הראשונה הייתה מנומנמת למדיי ולא התעלתה לרמות גבוהות, אך כבר בפתיחת המחצית השנייה שער מקרי של מכבי תל אביב גרם למארחת להיקלע לפיגור בניגוד למהלך המשחק ובהמשך המחצית השנייה קריית שמונה לא הפסיקה ללחוץ והגיעה למצבי כיבוש אך החמצות גדולות מנעו את שער השיוויון.

צילום: ארז יעקובי

 

מחצית ראשונה:

דקה 5: מצב ראשון במשחק לזכות מכבי תל אביב כאשר אופיר דוידזאדה הרים כדור שמצא את אילון אלמוג שבעט מקרוב כדור שטוח שחמק ליד הקורה

דקה 29: מסירה של ג'יימס מצאה את רואיז ששלח את מוחמד שכר שמסף הרחבה בעט לא מספיק חזק ולא הצליח להכניע דניאל טננבאום

דקה 37: דקה של לחץ על שערה של קריית שמונה מצידה של מכבי ת"א, תחילה היה זה איילון אלמוג שבעט כדור חזק מתוך הרחבה אך מצא את ברטקוש מוכן. הגנת המארחת לא הצליחה להרחיק כשבסיום ההתקפה היה זה אופיר דוידזאדה שבעט משבעה מטרים מהשער אלכסונית אך שוב שוערה של קש היה במקום עם הדיפה גדולה והותיר את התוצאה בעיניה.

45+2: עמוק בתוך תוספת הזמן קריית שמונה יצאה למתפרצת מהירה ביתרון מספרי אך הבעיטה הסופית של מוחמד שכר הייתה חלשה מידי וטננבאום לא התבלבל והדף את הכדור.

צילום: ארז יעקובי

 
מחצית שנייה:

דקה 49: עם פתיחת המחצית השנייה כדור קרן של מכבי תל אביב מצא את אילון אלמוג שמקרוב נגח והכניע את ברטקוש.

דקה 52: בעיטה חופשית של ג'ון מכ16 מטרים חומקת במעט מן הקורה

דקה 61: כדור קרן של רואיז מצא את מרכוס דיניז שבחצי מספרת פספס את המסגרת במעט.

דקה 69: כדור חוזר מצא את שחר פיבאן שבעט חזק אך פספס את המסגרת.

דקה 79: איסמאיל ריאן מסר כדור נהדר לג'יימס אדניי שהעביר ליואל שנותר פנוי לחלוטין אך התמהמה עם הכדור ובעט גבוה מעל המסגרת.

דקה 80: אורי מגבו הרים כדור טוב אל עבר הרחבה וקליאן נגח מקרוב אך חלש מידי.

לסיכום, למרות משחק לא רע של הקבוצה הצפונית רק שער מקרי מנע ממנה להעפיל לגמר גביע הטוטו. בשבוע הבא תפגוש הקבוצה את בני יהודה בחוץ למשחק שיפתח את העונה ותקווה לשמור על היכולות הטובה וגם לצאת עם נקודות.

צילום: ארז יעקובי


 

כתב: דור ביטון