לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד מכבי הרצליה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (שישי, 16:00) את מכבי הרצליה, במה שעשוי להיות משחק החזרה של הקבוצה לליגת העל כעבור עונה אחת בלבד.

כאמור, חניכיו של שי ברדה מגיעים להתמודדות לאחר שתי ניצחונות ברציפות שביססו את מעמדה של הקבוצה בפסגה, כשהיא נמצאת במרחק של ארבע נקודות מהמקום השני והשלישי בהתאמה כשבקופה נותרו שש נקודות בלבד.
מכאן נובע שגורל האריות הכחולים בידיהם יותר נכון ברגליים וניצחון כחול יעלה את הקבוצה ללא קשר בתוצאות היריבות ואף יעניק את המקום הראשון באופן סופי בתום העונה. במקרה של מעידה יקוו חניכיו של שי ברדה למעידה של אחת מיריבותיה לצמרת.

מנגד, מכבי הרצליה מגיעה להתמודדות כשהיא לא באה לשמש כתפאורה והוכיחה זאת רק במחזור האחרון שסחטה 2-2 הירואי מול בני יהודה וזאת לאחר שהובילה פעמיים וספגה שער שיוויון בדקה ה-93 וגם לקבוצה של אלעד בראון נותרה מטרה והיא לסיים את העונה גבוה ככל הניתן בטבלה, כשערב המחזור היא נמצאת במקום השביעי עם 50 נקודות במאזנה בדיוק כמו מקומות חמישי ושישי כשרק הפרש שערים מפריד בין הקבוצות.

בנושא אחר, בקבוצה מקווים לראות תמיכה מאסיבית של אוהדי הקבוצה לאור חשיבות המשחק ובייחוד לאור התקופה הקשה שעוברת על עיר, כשבמועדון יודעים שזו הזדמנות מצויינת לקצת רגעי שמחה של ביחד עבור תושבי העיר דבר שלא קרה למעלה משבעה חודשים.
לשם כך, ארגון אוהדי הקבוצה פעל ימים כלילות על מנת לארגן הסעות בחינם לאוהדים אשר מפוזרים ברחבי הארץ כשאוטובוס אחד יאסוף מחלקה הצפוני של הארץ ואוטובוס נוסף ייבצע איסוף ממרכז הארץ. אם לא די בכך, הנהלת המועדון הכריזה על כניסה חינם למשחק הערב עבור כלל האוהדים!!

בצד הכחול, במועדון מרגישים את התכונה שמתרחשת בשבוע האחרון סביב הקבוצה לאור העובדה כי עלייה לליגת העל כעבור עונה אחת בלבד אפשרית כבר במחזור הקרוב. לאור זאת, לאורך כל השבוע האחרון הצוות המקצועי ביחד ראשי הקבוצה דאג לתת לשחקנים את השקט המירבי ולהעניק להם סביבה נוטלת רעשי רקע עד כמה שניתן.
בנוסף, בצוות המקצועי ערכו מספר שיחות עם השחקנים לאורך כל השבוע וביקשו מהם להתרכז אך ורק במשחק ועד שהעלייה לא מובטחת באופן רשמי, מבקשים לא לדבר על הנושא ולא להתעסק איתו.
בתוך כך, מבחינה מקצועית לרשותו של שי ברדה יעמוד סגל מלא לחלוטין לאחר שובו של הבלם שי בן דוד שסיים לרצות את עונש ההרחקה, כך שלברדה צפוי כאב ראש חיובי ביותר בנוגע להרכב הפותח ולסגל לקראת ההתמודדות.

בצד הצהוב של מכבי הרצליה, מפנטזים על לסיים את עונת החזרה שלהם לליגה לאומית במקום החמישי דבר שייחשב להצלחה בלתי רגילה עבור הקבוצה שרק עונה שעברה עלתה מליגה א' ובסך הכל רצתה להישאר בליגה.
בתוך כך, חניכיו של אלעד בראון יקוו לקלקל גם לחניכיו של שי ברדה את חגיגות העלייה כפי שעשו שבוע שעבר כשבעקבות התיקו עם בני יהודה האחרונה ירדה אל המקום השלישי בטבלה.
כמו כן, מבחינה מקצועית לרשות הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין.

כתב: דור ביטון