לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה מול מכבי תל אביב

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה מול מכבי תל אביב

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תעלה הערב (19:00, שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58) למשחק חצי גמר גביע הטוטו מול מכבי ת"א, משחק שייערך באיצטדיון הביתי שלנו.
חניכיו של מסאי דגו מגיעים להתמודדות לאחר שגברו בשבוע שעבר 3-1 על הפועל כפ"ס ותוך כדי שהציגו כדורגל טוב לאורך שלב הבתים דבר שמביא לאמונה שלמה במועדון כי יחד עם האירוח הביתי והדחיפה של הקהל ניתן יהיה להעפיל שלב נוסף אל גמר המפעל.
אנקדוטה נחמדה היא שהפעם האחרונה בה קריית שמונה שיחקה בחצי גמר גביע הטוטו אירעה לפני כשלוש שנים בעונת 2016/17 מול אותה מכבי ת"א (אז זה נגמר בהעפלה של הצהובים מת"א לאחר שגברו 2-1). אך, בקבוצה רוצים לשוב אל הגמר לראשונה מאז עונת 2015/16.

רגע לפני חצי הגמר אנו כאן כדי להזכיר לכם את הדרך שעשו האריות הכחולים עד למעמד זה: את העונה פתחנו בניצחון חוץ 2-1 על הפועל חדרה משערים של ג'יימס אדניי וקיליאן שרידאן תוך כדי הצגת כדורגל יפה לעין.
במחזור השני, אירחנו לראשונה העונה במגרשנו הביתי הפעם את מכבי נתניה, כשהתמודדות הסתיימה בניצחון שני ברציפות עם תוצאה זהה של 2-1 הפעם משערים של ג'יימס אדניי ומוחמד שכר, כשאליהם הצטרף השוער דז'וגאס ברטקוש עם עצירת פנדל גדולה בדקות האחרונות דבר שדאג להשאיר את הנקודות בקריה.
במחזור השלישי , הגיעה המעידה הראשונה לעונה שנגמרה בתובסה כואבת בסמי עופר בידי הפועל חיפה.
אך, אל המחזור האחרון הגענו שאנו תלויים רק בעצמנו וידעו לנצח את הפועל כפ"ס משלושער גדול של קיליאן שרידאן שהביא לכך שסיימנו את הבית המוקדם במקום הראשון עם תשע נקודות ומאזן שערים חיובי של 8 שערי זכות לעומת 7 שערי חובה.

צילום: ארז יעקובי

מנגד מכבי ת"א מגיעה לחצי הגמר לאחר שגברה במשחק אלוף האלופים 1-0 על בני יהודה ת"א משער של ארון שוינפלד, משחק שהיה גם לרבע גמר גביע הטוטו בשיטה החדשה.

מבחינה מקצועית, לרשותו של מסאי דגו וצוותו יעמוד סגל מלא לחלוטין כשהקשר סמואל בראון התאושש מפציעתו והוא צפוי להיכלל בסגל למשחק. במהלך השבוע האחרון דאגו במועדון להבהיר לשחקנים כי יש להישאר עם רגליים על הקרקע גם לאחר ההעפלה לחצי הגמר.

צילום: ארז יעקובי

בצד הצהוב, מכבי ת"א מגיעה להתמודדות לאחר שנחתה בארץ רק במהלך יום שישי האחרון כששבה מליטא שם הודחה על ידי סודובה המקומית מהליגה האירופית.
בתוך כך, אמש ערכה הקבוצה את אימון המסכם והיחיד שלה לקראת המפגש הערב כשלאחריו יצאה צפונה אל בית מלון בו שוהה עד ליציאתה אל המגרש. כמו כן, לא מן הנמנע כי מאמן הקבוצה ולדימיר איביץ' יעניק דקות לשחקנים שטרם זכו לדקות משחק משמעותיות עד כה במשחקים במסגרת האירופית.

בהצלחה לאריות הכחולים שלנו, באו לתמוך באנו הערב בשעה 19:00 מהיציע, העונה כל המשפחה ביציע!!!

כתב:דור ביטון