,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי חיפה

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי חיפה

פתיחת המחצית הראשונה לא האירה פנים לאריות הכחולים כאשר כבר בדקה ה-3 רז מאיר העלה את האורחים על לוח התוצאות, רוב המחצית השנייה הייתה של הירוקים עד הדקה ה32 כאשר באחת ההתקפות הראשונות של הקבוצה יואל אבוחצירה הוכשל ברחבה וחורחה מוריסיו איזן מהנקודה הלבנה ותוך פחות מרבע יואל אבוחצירה קבע מהפך נהדר. מחצית שנייה, נפתחה בלחץ גדול של האריות הכחולים לגמור את התמודדות בחיפוש אחר השער השלישי, אך, האמירה מי שלא כובש סופג הכה גם הפעם, כששון וייסמן איזן מכדור טועה. לאחר מכן המחליף בארי יכל לקנות את עולמו אך, בעט מקרוב למשקוף. רגע לפני תוספת הזמן, וייסמן השלים צמד ונגז את החלום.

מחצית ראשונה:

דקה 3: פריי התחיל מהלך כאשר מסר לרוקביצה שמצא את רז מאיר בתוך הרחבה והצליח להכניע את ברטקוס מקרוב

דקה 7: כדור עומק של רז מאיר מצא ברחבה את רוקאביצה שבעט מקרוב אך הכדור קיפץ מעל המשקוף

דקה 12: פריצה טובה של לוי גרסיה מן האגף השמאלי מסתיימת בבעיטה למסגרת אך חיימוב קולט את הכדור

דקה 22: האורחים יצאו להתקפה נוספת, כשפריי מצא במסירת רוחב את רוקאביצה וזה נותר לבדו מול ברטקוש אך, בעט ברשלנות מעל לשער.

דקה 32: יואל אבוחצירה הוכשל ברחבה, חורחה מורסיו ניגש לבעוט לא התבלבל הכניע את חיימוב ומאזן את התוצאה.

דקה 45: כדור מעולה של סמואל בראון מצא את איסמאיל ריאן שבעט חזק אך חיימוב הדף את הכדור היישר אל יואל אבוחצירה שעט על הכדור נעץ אותו ברשת וקבע מהפך.
מחצית שנייה:

דקה 47: פריצה טובה של ריאן מסתיימת בבעיטה חזקה אך חיימוב מתח את איבריו ומנע שער.

דקה 51: בעיטה אדירה של לוגאסי כבר הכניעה את חיימוב אך המשקוף מנע את השער, הכדור החוזר מצא את וובה בראון שגרם לחיימוב למתוח שוב את איבריו ולמנוע מהכדור להיכנס.

דקה 53: ידין לוגאסי הגיע לעמדה נהדרת והיה חייב למסור כדור רוחב לגרסיה שהיה חופשי לחלוטין אך לא מסר וחיימוב יצא וקלט את הכדור.

דקה 67: ירדן שועה מסר לשון וויסמן אקס קריית שמונה וזה בעט חזק אך מעל המשקוף.

דקה 73: כדור טועה ברחבת קריית שמונה הסתיים בבעיטה של שון וויסמן שבדרך פגעה בשחקן קריית שמונה וקבעה שיוויון

דקה 75: החמצת ענק! כדור רוחב טוב של יואל אבוחצירה מצא את חאג'י בארי שמול שער חשוף בעט למשקוף.

דקה 87: כרים פריי קיבל כדור באגף ועבר את אבו עביד , הטורקי העביר כדור רוחב ושון וייסמן המשיך מקרוב לרשת והשלים צמד פרטי.

כעת, מסיימים את העונה הסדירה, במקום התשיעי ונצטרך להמתין לסוף המחזור על מנת לדעת את מי נפגוש מה שידוע שזה יהיה משחק ביתי.

 

כתב: דור ביטון