לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה מול הפועל חיפה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה מול הפועל חיפה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (19:00, שידור ישיר בספורט 3 ערוץ 53 בממיר) את הפועל חיפה למשחק סופר חשוב עבור שתי המועדונים כל אחד מסיבותיו הוא.
כאמור, חניכיו של קובי רפואה מגיעים להתמודדות מהמקום ה-12 בטבלה כשבמאזנם 19 נקודות (שלוש נקודות יתרון מהקו האדום ערב המחזור).
מנגד, הפועל חיפה מגיעה להתמודדות מהמקום השביעי עם 28 נקודות במאזנה כשהיא במרחק של נקודה אחת בלבד מהמקום המוביל לפלייאוף העליון.

בתוך כך, במועדון מודיעים היטב לחשיבות המשחק ולצד הרצון והחיפושים לחזק את החלק הקדמי בעוד חלוץ נוסף במקומו של קיליאן שרידאן ששוחרר בסוף השבוע האחרון, דאגו להבהיר לשחקנים את חשיבות המשימה שעומדת מולם היום.
כמו כן, המשחק הקודם בין שתי הקבוצות הסתיים בניצחון של הפועל חיפה 2-1 כשאת השער לזכות הקבוצה כבש עומר לקאו.

מבחינה מקצועית, לרשותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא, למעט חסרונו של המגן השמאלי זיו מורגן שירצה עונש השעייה בגין צהובים.
כשהמשימה היא לשוב אל המסלול הניצחונות לאחר שתי תוצאות תיקו ברציפות בייחוד שמדובר במשחק ביתי.

בצד של הפועל חיפה, מעודדים מאוד לאחר הניצחון ביום שבת האחרון על הפועל תל אביב ומעצם העובדה שהם במרחק נגיעה מהפלייאוף העליון כשבמועדון האדום מהכרמל ינסו לקלקל לקריית שמונה את התוכניות ולסבך אותם עוד במאבקי התחתית.
מבחינה מקצועית, הקשר סער פדידה ייעדר בגין כרטיסים צהובים. בנוסף, במועדון עושים מאמצים גדולים להכשיר את החלוץ עדן בן בסט למשחק הערב, לאחר שזה מתח את שריר הירך האחורי במהלך המשחק האחרון.

כתב: דור ביטון