לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מ.ס אשדוד

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מ.ס אשדוד

לאחר שנחלה את התבוסה הגדולה ביותר שלה העונה תארח הערב (חמישי, 19:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את מ.ס. אשדוד למשחק השלמה מהמחזור ה-14 בליגת "הבורסה לניירות ערך" שנדחה עקב התפרצות נגיף 'הקורונה' בקבוצה האורחת בזמנו.

כאמור, חניכיו של קובי רפואה יקוו לשוב אל מסלול הניצחונות ולצבור נקודות חשובות שיקרבו את הקבוצה שוב אל המאבקים על הכרטיס לפלייאוף העליון וחשוב מכך, ירחיקו את הקבוצה מהתחתית הצפופה זאת לאחר ההפסד הכואב שסיבך מעט את האריות הכחולים.
מנגד, קבוצתו של רן בן שמעון הינה הקבוצה המרעננת של העונה בליגת "הבורסה לניירות ערך" כשהיא ניצבת בגאון במקום השלישי והיא תקווה לקלקל ליריבתה את התוכניות ולשוב אל מסלול הניצחונות לאחר התיקו האחרון מול בני סכנין ועל הדרך להמשיך לקבע את מעמדה בצמרת הגבוהה בקרב שלה על הכרטיס לאירופה.

בצד הכחול, במועדון עסקו בימים האחרונים בעיקר בפן המנטלי וזאת על מנת להרים את השחקנים בעקבות התבוסה הכואבת ודאגו לעודד אותם על מנת שלא ייכנסו למראה שחורה שתוביל רצף תוצאות לא טובות. כמו כן, בפן המקצועי עבדו עם שחקני הקבוצה על הליקויים מהמשחק האחרון ועל הקלות בה הקבוצה ספגה את ארבעת השערים דבר שהכעיס מאוד את אנשי המועדון. יש לציין כי בשישה המחזורים הקודמים ביחד ספגה הקבוצה ארבעה שערים כמות זהה לזו שספגה במחזור האחרון.
מבחינה מקצועית, קובי רפואה ייאלץ להתמודד עם שתי חיסורים מרכזיים של צמד החלוצים יוג'ין אנסה ולוסיו מרניאו צמד מלכי השערים של הקבוצה. הראשון ייעדר עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים ואילו לוסיו ייעדר ככל הניראה ל-10 ימים הקרובים זכר למתיחה בשריר הירך האחורי במהלך ההפסד למכבי נתניה.

בצד של הקבוצה מעיר הנמל, דאגו להוריד את רעשי הרקע שעפפו את המועדון הדרומי במהלך הימים האחרונים לאור התעניינות הפועל ב"ש במאמנם רן בן שמעון כשאשדוד דאגה להחתימו לעוד 3.5 שנים נוספות דבר שהקנה הרבה שקט לקראת המשך מאבקי הקבוצה בקרב על הכרטיס לאירופה. בתוך כך, בן שמעון עבד לא מעט עם השחקנים בפל המנטלי וזאת על מנת לא לצבור משחק נוסף ללא ניצחון דבר שייפגע לא מעט במטרות של קבוצתו וזאת לאחר שלראשונה העונה סיימה קבוצתו משחק בתיקו ללא שערים.
מבחינה מקצועית, בן שמעון ייאלץ להסתדר ללא צמד השחקנים המרכזיים שלו החלוץ פאהד באיו והקשר שלומי אזולאי שסובלים ממתיחות בשרירים גם הם כמו לא מעט שחקני הליגה עקב העומס המטורף שנמצא על השחקנים. יחד עם זאת, הקשר האחורי פיראס אבו עקל ישוב מהשעייה בגין כרטיסים צהובים והוא עשוי לפתוח ב-11 כבר הערב.

כתב: דור ביטון