לקראת המשחק מול הפועל אשקלון

לקראת שבת

500X300
[su_divider top="no" link_color="#ffffff" size="1" margin="5"]

בשבת עירוני קריית שמונה תצא למשחק חוץ מול הפועל אשקלון, בשתי הקבוצות יודעים ששום דבר לא יתקבל מלבד ניצחון.
הפועל אשקלון תגיע לאחר הפסד 1-0 מול מכבי פתח תקווה, ההפסד לפתח תקווה היה ההפסד השישי ברציפות שלה בליגה, בכול ששת ההפסדים האחרונים הפועל אשקלון כבשה שער אחד בלבד.

הפועל אשקלון ממוקמת מקום אחד מתחת לקו האדום וניצחון בשבת יעלה אותה זמנית מעל הקו האדום במידה והפועל כפר סבא תנצח את הפועל באר שבע בטרנר, בנוסף לכול מי שיפגוש את האקסית במדי הפועל אשקלון הוא דוד מנגה שהצטרף לאשקלון בינואר האחרון, נתון מדאיג של המארחים בשבת הוא העובדה שהם כבשו רק 13 שערים העונה וספגו 36 שערים, נתון שיכול לעודד את קריית שמונה במידה רבה,היום הפועל אשקלון ביקרה בקברו של הצדיק באבא סאלי.

שחקנים במועדון אמרו "אנחנו נישאר בליגה" , בסיבוב הקודם המשחק בין שתי הקבוצות הסתיים בניצחון מוחץ של קריית שמונה בתוצאה 4-1 , ב-12 המפגשים האחרונים בין הקבוצות קריית שמונה ניצחה 7 פעמים לעומת ניצחון אחד בלבד של אשקלון ו4 תוצאות תיקו.

אורן ביטון מגן הקבוצה לאתר הרשמי לקראת בשבת: "כול משחק שנשאר הוא משחק קשה, גם אשקלון תגיע להילחם על הישארותה בליגה,ותילחם על הנקודות, אבל אם נשחק כמו שאנחנו יודעים נצליח לקחת את שלושת הנקודות החשובות עבורנו, אנחנו מתייחסים לכול משחק כאילו הוא משחק אחרון שלנו ונילחם בשביל לנצח, אנחנו מאמינים בעצמנו וביכולת של הקבוצה"

כתב: ירין שושן