סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי פתח תקווה

לקראת שבת

איתוראן
[su_divider top="no" link_color="#ffffff" size="1" margin="5"]

עירוני קריית שמונה פגשה את מכבי פתח תקווה במסגרת המחזור ה-21, משחק שלכל הדעות היה אמור להתעלות לרמה גבוה של כדורגל בוודאי שמדובר בקבוצות שממקומות במקום שלישי ורביעי בטבלה, לקריית שמונה היה ברור שזה משחק שיכול לקבוע אם היא תיהיה בפלייאוף העליון או לא.
כמה רגעים לפני העלייה לכר הדשא התבצע שינוי של הרגע האחרון  בכך ששובל גוזלן פותח בהרכב במקום אחמד עאבד שחש כאבים ברגלו, כבר בדקה ה-11 בעיטה מסוכנת של שובל גוזלן נעצרת אצל דני עמוס שהיה דרוך אל מול הבעיטה, בדקה ה-13 שלומי אזולאי הקשר הוכשל על סף הרחבה וניגש לטובת קריית שמונה בעיטה חופשית ממצב מסוכן, שלומי אזולאי הקשר בועט ומוצא רק את רגליי החומה של פ"ת, לקראת סוף המחצית הראשונה המשחק הפך לאגרסיבי ומלא עצבים.

עם פתיחתה של המחצית השני כבר בדקה ה49 מאוריסיו מוצא את אורן ביטון שבעט מתוך תיבת החמש , אך שוב דני עמוס עמד יציב בכדי להציל את הכדור ולמנוע מקריית שמונה לעלות ליתרון עם פתיחת המחצית השניה, בדקה ה-65 מכבי פתח תקווה יוצאת להתקפה מתפרצת מצד שמאל אותה מוביל אורי מגבו שמנצל מספר רב של טעויות בהגנת קריית שמונה, מוסר לדובב גבאי שמבקיע בנגיעתו הראשונה ומעניק לפתח תקווה את ה1-0, דובב גבאי נכנס כמחליף כמחליף חמש דקות קודם לכן, בדקה ה-74 לירוי צעירי נכנס בצורה ברוטלית בעדן שמיר ומשאיר את קבוצתו בעשרה שחקנים, עבירה חסרת אחריות, לקראת סיום המשחק בדקה ה-91 אחמד עאבד מבצע מספרת לאחר הגבהה לרחבה אך עאבד משפשף את המסגרת. מכבי פתח תקווה מנצחת 1-0 את קריית שמונה בביתה ושוברת את רצף הניצחונות של קריית שמונה בבית.

תומר קשטן לאתר הרשמי לאחר המשחק

"המשחק לא התעלה לרמה גבוה, ברוב דקות המשחק היינו טובים יותר ודומיננטים, הכתבתנו את קצב המשחק, דבר שלא מאפיין אותנו הוא העניין שלא הרבנו להגיע להזדמנויות מול השער, הצלחנו לנטרל ולבטל את מכבי פתח תקווה באופן מוחלט, בהחלטת מאכזב, מכבי פתח תקווה שדדה את הניצחון.
לקראת המשחקים הבאים: "אנחנו מרימים את הראש גם לאחר ההפסד, אנחנו נכין את עצמנו לקראת ההתמודדות הכפולה שיש לנו מול ביתר ירושלים בגביע וננסה להוציא תוצאה טובה ולהעביר את הכרעה לבית שלנו לגומלין, המשחקים הבאים הופכים להיות חשובים ביותר בכדי להגיע למטרה שהצבנו לעצמנו בתחילת השנה, הולך להיות מאבק קשה בין ארבעה קבוצות על מקום בפלייאוף העליון.

מאת: ירין שושן