סיקור המשחק עירוני קריית שמונה ביתר ירושלים

לקראת שבת

עירוני קריית שמונה וביתר ירושלים נפגשו במסגרת גומלין רבע גמר גביע המדינה, כאשר הירושלמים הגיעו עם יתרון 2-0 מהמשחק הראשון בירושלים, המשחק התנהל לעייני כ-3,100 אוהדים.
מי שערך את הופעת הבכורה שלו במדים הכחולים מאז שהגיע בינואר היה שובל גוזלן שהציל את קריית שמונה ממבוכה בשבת.

היה ניתן לראות מתחילת המשחק שעירוני קריית שמונה מגיעה להילחם על המשחק במטרה להבקיע גול מהיר שיכניס אותה חזק למשחק ואת ביתר לחששות, וכך קרה, דיידה ברוסו שלח כדור עומק נפלא למאורסיו שנישאר לבד מול קליימן והעלה את קריית שמונה ל1-0 כבר בדקה ה-22, בדקה ה-29 הגיע הניסיון הראשון של ביתר כאשר קונט ניסה את מזלו מ-15 מטרים אך איתמר ניצן עמד יציב בשביל למנוע שער של הביתרים, בדקה ה-43 שוב ביתר הגיע למצב כאשר כדור חופשי של עזרא מזוית אלכסונית עצר אצל איתמר ניצן.

קריית שמונה פתחה את המחצית השניה במלוא הכוח כאשר הגיע למצבים רבים מול השער של הירושלמים אך שוער ביתר בוריס קליימן היה שם בכדי למנוע שער נוסף של קריית שמונה, בדקה ה-75 היה ניתן לראות את מגנה של ביתר קונט עצבני מאוד ומתוסכל ואפילו התעמת מילולית עם מגנה של קריית שמונה אורן ביטון, בדקה ה-78 איתי שכטר תיקל מאוחר את מאוריסיו והשופט זיו אדלר לא ריחם על שכטר ושלף לו אדום ישיר.

ביתר נישארה ב-10 שחקנים ולקריית שמונה נותר רק לנצל את היתרון המספרי שלה בעוד שלביתר אין חלוץ טבעי על הדשא, קריית שמונה לא הפסיקה לסכן את השער של ביתר לאורך כול הדקות האחרונות בניסיון למצוא את השער של הצהובים , היה ניתן לראות ששחקני ביתר מושכים את הזמן לאורך הדקות האחרונות במטרה שקריית שמונה לא תצא למתפרצות בדקות האחרונות.
לסיכום אפשר להגיד שזה הניצחון הכי עצוב שהיה לקריית שמונה בשנים האחרונות, לאחר ההדחה מהגביע הדבר היחיד שנותר לקריית שמונה הוא להאבק על מקום בפלייאוף העליון.

מאמן עירוני קריית שמונה לאתר הרשמי לאחר המשחק : "כבר במחצית אמרתי לשחקנים שצריכים להיות סבלניים וחכמים מול השער במטרה לכבוש את השער השני, ולהגיע להארכה, אני גאה בשחקנים שלי אך מאוכזב מההפסד, שיחקנו טוב לאורך ה-90 דקות, ניקח את הניצחון הזה וננסה ליצור מומנטום חיובי להמשך המאבק על הפלייאוף העליון"

כתב: ירין שושן