סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה – הפועל עכו

עירוני קריית שמונה והפועל עכו נפגשו למשחק במסגרת המחזור הראשון של שלב הבתים בגביע הטוטו באיצטדיון "טוטו" עכו, הפועל עכו הגיעה למשחק עם שלושה שחקנים בלבד שעברו בבקרה התקציבית, שלושה זרים חדשים ושני שחקני נוער, המאמן שלומי דורה והצוות המקצועי של הפועל עכו לא עברו ברשות לבקרת התקציבים לפני המשחק, ומאחורי הספסל ישבו עוזר המאמן, איציק טוויזר, ומאמן השוערים, משה בן דוד, מי שישב על הספסל בתחילת המשחק הוא דניאל סטאנצ'ו, המנהל המקצועי ובעל הזכויות במועדון, אלא שהוא עלה ליציע אחרי ההפסקה.
בשארית המשחק נותרו על הספסל רק השחקנים ומנהל הקבוצה, דוניה שיינהולץ.

המשחק החל בצורה נפלאה לטובת עירוני קריית שמונה שעלתה ליתרון ראשון כבר לאחר חמש דקות על כר הדשא.
בלם הרכש החדש קרלוס קוויאר שהגיע ממכבי פתח תקווה, קיבל כדור נפלא מאחמד עאבד ישר לראשו ונגח מדויק לשער של המארחים וזה 0:1 מהיר.

עירוני קריית שמונה שמרה על קצב מהיר כאשר לאחר 20 דקות עאבד הרים כדור נוסף לרחבה בדקה ה-22 ושובל גוזלן התעופף וקבע 0:2. הפועל עכו נראו אובדי עצות וללא מענה אל מול ההתקפה של עירוני קריית שמונה
המחצית השניה החלה בצורה רגועה כאשר שתי הקבוצות מעטו להתקיף. אך בדקה ה-60 מבצע אישי מרשים של נייג’ל האסלבנק חלוץ הרכש ההולנדי של עירוני קריית שמונה הסתיים רק ברשת של רום אילוז.
דקות ספורות לקראת סיום המשחק המחליף רותם חטואל הצעיר חתם את התוצאה מקרוב 0:4 .

ללא ספק עכו תאלץ להתאושש מתצוגת הנפל מול עירוני קריית שמונה ולהתכונן לליגה בצורה משמעותית הרבה יותר במיוחד לאחר שאחד ממטרותיה הוא להישאר בליגת העל.

מאמן עירוני קריית שמונה חיים סילבס לאחר המשחק: "הייתה התרגשות לפני המשחק ולא מעניין אותנו איך עכו הגיעו.
עשינו את המשחק נוח טוב. הבקענו והגענו למצבים רבים מול השער של הפועל עכו, נענו לכל אתגר ועמדנו בו יש שחקנים מספיק טובים. אם נצטרך נשדרג.
שמנו דגש על חידוד ה-D.N.A של הקבוצה שלחצה לאורך כל המשחק, אנחנו שמחים שניצחנו ושמחים מהדברים הטובים שהיו והיו. יש עוד דברים שדורשים שיפור אבל באופן כללי מרוצים מהפתיחה.

שובל גוזלן חלוץ עירוני קריית שמונה לאתר הרשמי: "שמחים לפתוח עם נצחון.
הראינו מחוייבות והקבוצה נראתה מחוברת שזה חשוב להתחלה. כמובן שיש עוד מה לשפר ואני מאמין שממשחק למשחק ניראה טוב יותר"

כתב האתר הרשמי: ירין שושן