סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל ראשון לציון

היום (חמישי , 19:00) אירחה עירוני 'איתוראן' קריית שמונה את הפועל ראשון לציון במגרשה הזמני בנתניה במסגרת המחזור ה19 של הליגה הלאומית.
כאמור שריקת הפתיחה, המחצית הראשונה הייתה לא קצבית עם יכולת ירודה של שתי הקבוצות הובילה לכך שבמחצית הראשונה הקבוצות ירדו אל חדרי ההלבשה שהתוצאה היא מאופסת.
אך במחצית השנייה הקונצרט של הקבוצה של שי ברדה התחיל, אומנם עם שני פנדלים של עאיד חבשי אך בסופו של דבר גם רועי זיקרי הוסיף עם שער שדה.

מהלך המשחק:


המצב הראשון למשחק מגיע מרגלו של סטפן אלפרדו שמקבל כדור עומק נהדר מאמצע המגרש ושולח אותו מעל המשקוף, יופי של ניסיון של החלוץ הפנמי הנהדר.

16׳
התקפה נהדרת של הפועל ראשון לציון וחלוצה לוואגה קיזיטו שמקבל כדור אך לא משתלט בצורה נכונה ובועט את הכדור אל צידו השני של השער, יופי של התקפה אך עם סיומת פחות טובה

20׳
התקפת מעבר של קרית שמונה כאשר יאיר מרדכי מגביה בצורה נהדרת אל עבר אביחי וודגה שנוגח אך מתן עמבר קולט והודף.

22׳
התקפה נפלאה של שחקן הפועל ראשון לציון בראניי קבאלה שמתעופף ונוגח אל עבר המסגרת ואסף צור קולט את הכדור והודף בצורה נהדרת.

51׳
גוללללל!!!
אלפרדו סטפנס מקבל את הכדור ברחבת קרית שמונה ומוכשל וזה כדור עונשין לקבוצה של שי ברדה, עאיד חבשי ניגש ובועט נפלא אל הרשת.

52׳
התקפת מעבר של ראשון לציון לאחר הגול הראשון של קרית שמונה, שחקן הפועל ראשל״צ יובל ששון מקבל את הכדור ומשחרר בעיטה אדירה ואסף צור הודף מחיבורי השער

58׳
אריאל שרצקי מקבל כדור ושולח כדור עומק אל עבר מוחמד אבו רומי שבפעולת הכנה אדירה מגביה אל עבר דוד דגו שמתעופף נפלא ומתן עמבר שוער ראשל״צ הודף בצורה אדירה

66׳
מוחמד אבו רומי מקבל כדור ומוסר אל עבר קשר הקבוצה אריאל שרצקי שמשחרר בעיטה והכדור נעצר אצל מתן עמבר, יופי של מהלך של הקשר המוכשר

74׳
שעררר!!!!!
עלאא ג’עפר מוכשל ברחבת ראשל״צ וזה כדור עונשין, והפעם זה גורג מנדזק הקשר האחורי של הקבוצה שבועט אל הרשת וזה פנדל נפלא

85׳
כדור חופשי נפלא של הפועל ראשון לציון נגמר בעצירה של אסף צור, יופי של התעופפות של השוער.

87׳
כדור קרן תועה של קרית שמונה נופל בסופו של דבר אצל בלם הקבוצה שי בן דוד שבועט החוצה.

89׳
גוללללללללללל!!!
גאפר מקבל כדור במצב של שתיים על שתיים ומסדר לזיקרי כדור מול שוער שהוא מסיים ברשת

ביום שלישי תפגוש עירוני איתוראן קרית שמונה את הפועל עפולה למשחק חוץ במסגרת המחזור ה20 של הליגה הלאומית, לעוד מספר עדכונים מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק והאינסטגרם של הקבוצה.

כתב: דניאל בוחניק