,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תארח הערב (19:00) את הפועל חדרה למשחק חשוב מאוד בו, חניכיו של תומר קשטן יודעים כי רק ניצחון יותיר להם סיכוי להיכנס בסוף העונה אל הפלייאוף העליון. בתוך כך, לאחר ההדחה הכואבת מגביע המדינה לפני כארבעה ימים במועדון יודעים כי המטרה היחידה אשר נותרה לקבוצה היא לנסות להיכנס לפלייאוף העליון לאחר שלוש עונות רצופות בפלייאוף התחתון, ובכך להמתיק מעט את העונה.

בתוך כך, המפגש הקרוב יהיה המפגש השלישי העונה בין השתיים, והשלישי בכלל בהיסטוריה. כמו כן, במשחק הראשון היו אלה האריות הכחולים אשר גברו על חניכיו של ניסו אביטן אך, במפגש השני והראשון במסגרת הליגה הייתה זו הפועל חדרה שיצאה עם ידה על העליונה. יש לציין, כי טרם נרשם תיקו בין הקבוצות.

בפן המקצועי, מאמן הקבוצה תומר קשטן ייאלץ להתמודד עם חיסרון משמעותי נוסף מלבד פציעותיהם של מרכוס דיניז ויואל אבוחצירה שימשיכו להיעדר. אך, החיסרון עליו מדובר הוא של הבלם הצעיר עידן נחמיאס שמהווה עמוד תווך מרכזי בחלק ההגנתי של הקבוצה. נחמיאס ייעדר עקב צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

מנגד, הפועל חדרה תאלץ להסתדר בפעם הראשונה העונה במסגרת הליגה ללא צמד הזרים אשר הוליכו אותה למין פתיחת העונה קווין טאפוקו ופרדי אנז' פלומה שעברו להפועל ב"ש ובית"ר ירושלים בהתאמה. מי שיערוך את הופעתו האחרונה בקבוצה הוא הקשר האחורי הצעיר מוחמד אבו פאני שישוב למכבי חיפה לאחר חצי עונת השאלה. יחד עם זאת, הזר החדש של הקבוצה ג'ורג' פוצ'יבה צפוי לערוך הופעת בכורה. כמו כן, הבלם הספרדי דוד מתיאוס ייעדר עקב צהובים. בתוך כך, בקריית שמונה יצטרכו לעצור את החלוץ לוסיו מרניאו שנמצא בכושר מצוין.

 

כתב: דור ביטון