לקראת המשחק: הפועל חיפה מול עירוני איתוראן קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל חיפה מול עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (19:30, שידור ישיר בספורט 5 לייב ערוץ 58) בסמי עופר אצל הפועל חיפה.
חניכיו של מסאי דגו אשר מוליכים את טבלת בית א' בגביע הטוטו עשויים להבטיח כבר הערב את העפלתם לחצי גמר המפעל אם יצאו מסמי עופר עם מלוא שלושת הנקודות. מנגד, הפועל חיפה לה יש במאזנה אפס נקודות לאחר משחק אחד תנסה להקשות על קריית שמונה ולמנוע ממנה העפלה כבר בתום התמודדות.

בצד הכחול, הקבוצה יצאה הבוקר כמנהגה אל בית מלון בחיפה שם היא שוהה עד יצאתה למגרש, שם תשלים את ההכנותיה לקראת התמודדות.
בצד המקצועי, מי שצפוי לשוב אל הסגל לראשונה העונה הוא המגן השמאלי אמיר בן שמעון שהגיע אלינו בחלון העברות הנוכחי, כשהוא עשוי לערוך הופעת בכורה בקבוצה.
יחד עם זאת, מי שימשיכו להיעדר מסגל הקבוצה משחק נוסף הם צמד הקשרים ג'ון רואיז וסמואל בראון שסובלים מפציעות זכר למשחק מול הפועל חדרה.
במועדון החליטו לא לסכן את השניים ולתת להם את הזמן להחלים כשלא מן הנמנע כי במשחק האחרון בשלב הבתים בגביע הטוטו נגד הפועל כפ"ס הם ישולבו. בנוסף, המגן הימני איאד אבו עביד ימשיך להיעדר אף הוא עקב פציעה אותה סוחב עוד ממחנה האימונים בסלובקיה.

מנגד, היריבה הפועל חיפה אותה מדריך אקס ק"ש חיים סילבס ינסו לרשום נקודות ראשונות לעונה דווקא על חשבון קבוצתו הקודמת ולנסות לקלקל לה העפלה כבר הערב לשלב חצי הגמר המכובד.
בפן המקצועי, לרשותו של סילבס יעמוד סגל מעט חסר שכן הוא ייחסר את גל אראל, ענר שכטר וסער פדידה הפצועים.
מי שעוד נמצא בספק קטן הוא גילי ורמוט שהתאמן באופן חלקי השבוע. בנוסף, הבלם גבריאל תאמאש חתם אמש באסטרה ג'ורג'יו הרומנית ועזב את הקבוצה.
לעומת זאת, החלוץ אלמוג בוזגלו עבר בבקרה וצפוי לפתוח בהרכב. צמד הזרים החדשים של האדומים מהכרמל אימרי וולשמן ופרנסיס ג'וניור לא ייכללו בסגל הקבוצה להתמודדות מאחר ולא ערכו ולו אימון אחד עם חבריהם, שכן האחרון טרם הגיע לישראל.

כתב:דור ביטון