,

זה החל: עונה רביעית לסיירת המעשים הטובים של איתוראן!

זה החל: עונה רביעית לסיירת המעשים הטובים של איתוראן!

אם מישהו חשב שאחרי קבלת פרס מגן הכבוד מנשיא המדינה על פרוייקט "סיירת המעשים הטובים של איתוראן" לתרומה בקהילה, ינוחו במועדון על זרי הדפנה, אז… שיחשוב שוב 😊

סיירת המעשים הטובים של איתוראן החלה השבוע את השנה הרביעית של פעילות למען הקהילה בקריית שמונה והגליל העליון, כאשר התפרסה על מספר מוקדים שונים במהלך השבוע ובניהם:

סמואל בראון ולוקאס סרפים ליוו את ילדי קבוצת ילדים א' לפעילות העשרה עם מבוגרים בעלי מוגבלויות בהוסטל קריית שמונה וביום אחר השבוע הגיעו להוסטל גם איאד אבו עביד וקבוצת הנוער של תומר קשטן לפעילות על עולם החי עם הדיירים ובעלי חיים.

שמעון אבו חצירא וילדי קבוצת טרום א נרתמו לפעילויות יצירה והפעלות לילדי שכונות שפרינצק והוורדים בקריית שמונה, פעילות שהוקמה על ידי מנהלת השכונות

עדן שמיר וחורחה מורסיו יצאו עם קבוצת ילדים ג לבית הסיעודי שבקיבוץ דפנה למגוון פעילויות פנאי עם דיירי המקום, שוחחו עם הדיירים והתארגנו לערב בינגו מותח במיוחד.

אורי מגבו ומרקוס דיניז ליוו את קבוצת ילדים ב' של המועדון בביקורם במועדון לי-אור לכבדי שמיעה בעיר, השחקנים שמעו מהמדריכים והדיירים עצמם על הקושי שבמוגבלות, אורח החיים שמשתנה, שיחקו משחקים הקשורים לנושא יחד עם הדיירים ובעיקר.. סיימו עוד יום עם חיוך ועשייה למען האחר.

*מעוניינים שהסיירת תגיע גם אליכם? כתבו לנו בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון.