,

ראיון עם עדן שמיר לקראת המשחק הקרוב

ראיון עם עדן שמיר

עירוני "איתוראן" קריית שמונה תצא מחר (18:00) למשחק חוץ לא קל באיצטדיון הי"א אצל מ.ס. אשדוד הממוקמת במקום האחרון בטבלה. במועדון יודעים כי ניצחון יבטיח באופן כמעט סופי את ההישארות בליגת ג'פניקה. לשם כך, ערכנו ראיון קצר לקפטן הקבוצה עדן שמיר שדיבר על היריבה הקרובה, המטרות שנותרו לקבוצה העונה, ועל כך שהקבוצה תופיע בסגל מלא למשחק לאחר זמן רב בו נעדר מי משחקני הסגל.

עדן, אתם מגיעים למשחק במומנטום שלילי אחרי 2 הפסדים רצופים , עד כמה זה משפיע שמגיעים למשחק כזה חשוב: " יש למשחק הזה חשיבות מאוד גדולה עבורנו. גם מהסיבה שאנחנו רוצים לשוב אל המסלול החיובי, ובמיוחד מהסיבה שאנחנו רוצים להמשיך ולהתרחק מהתחתית, זו הזדמנות מצויינת נגד יריבה ישירה לקרבות תחתית. כל משחק לגופו אנחנו שמים מאחורינו את ההפסדים ובאים לנצח".

לא ניצחתם השנה את מ.ס. אשדוד זה משהו שיושב בראש שמגיעים למשחק כל כך חשוב: "פחות חושבים על זה פשוט באים ורוצים לנצח מהסיבות אותן ציינתי לפני כן".
האם קיים חשש להסתבך במאבקי הירידה לאור התוצאות האחרונות: "אנחנו מודעים למצב בטבלה ושוב כמו שאמרתי אנחנו יודעים שניצחון ירחיק אותנו מהקו האדום ויסגור את הסיפור כמעט לחלוטין".

הפצועים חזרו בתקופה האחרונה וגם עכשיו ואלון אחמדי שב אל הסגל כמה זה משמעותי עבור הקבוצה, סגל מלא, ואיך זה מרגיש להיות בסגל מלא לחלוטין בעונה כזו עם כל כך הרבה פציעות: "אני חושב שזה אולי המשחק הראשון העונה או אחד הבודדים שניהיה בסגל מלא זה מאוד חשוב לנו, ומוסיף לנו הרבה כוח שהיה חסר לנו בקבוצה לאורך רוב שלבי העונה. נקווה שמי שחזר יעזור לנו לסיים את העונה בצורה טובה".

בשנתיים האחרונות הקבוצה סיימה במקום השביעי (מקום ראשון בפלייאוף התחתון) האם זו המטרה שהצבתם לעצמכם העונה אחרי שלא הצלחתם להעפיל לפלייאוף העליון: "ברגע שידענו שניהיה בפליאוף התחתון, זאת המטרה שהצבנו לעצמנו. לצערי התחלנו ברגל שמאל אבל המטרה היא כבר מחר במשחק הקרוב להתחיל ליישם את המטרה הזאת".

 

כתב: דור ביטון