,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד הפועל עכו

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה יצאה היום (חמישי, 19:30) אל עבר המסע שלה בליגה הלאומית נגד הפועל עכו במסגרת המחזור הראשון באצטדיונה הביתי, שני הקבוצות הגיעו אל המשחק לאחר שנפגשו בגביע הטוטו במשחק שנגמר בתוצאה 1:0 להפועל עכו, המשחק עצמו נגרר אל שליטה מוחלטת של חניכיו של שי ברדה, במחצית הראשונה השחקנים יזמו אך לא הצליחו לתת את הרגל המסיימת עד שבמחצית השנייה בדקה ה-51 הסחר נפרץ ולאחר קרן וערבוביה ברחבה הראש של אריאל שרצקי הוא הראשון שהגיע אל הריבאונד והוא נגח נפלא אל הרשת, המשחק נגמר בתוצאה 1:0, שליטה מוחלטת של קריית שמונה ומשחק טקטי נפלא.

מהלך משחק:


רועי זיקרי מקבל כדור נפלא מדודי טוויטו, משחרר בעיטה, ראזי אבו חמדאן הודף ושומט את הכדור אך הכדור בסופו של דבר נעצר בידיו של שוער עכו.

12׳
נועם כהן מקבל כדור מהקישור, מגביה נפלא לעברו של רועי זיקרי שהשתלט נפלא על הכדור ובעט נפלא לידיו של ראזי אבו חמדאן.

34׳
לאחר דאבל פסים נהדרים הכדור הגיע אל קשר קריית שמונה אופיר בנבנישתי שבועט אל מעבר השער.

45׳
הגבהה של נועם כהן אל עבר ראשו של אופיר בנבנישתי שנוגח טוב אך קרוב לשער, מצב נפלא לקריית שמונה

מחצית שנייה

51׳
גול! 1:0 לקריית שמונה! קרן של דודי טוויטו, הכדור מגיע אל הרחבה ולאחר ערבוביה קלה ברחבה הכדור מגיע אל ראשו של אריאל שרצקי שלא מתבלבל ונוגח פנימה

63׳
מוחמד אבו רומי ודודי טוויטו בדאבל פס שמגיע אל הגנת עכו, הבלם לואי טאהא מרחיק והכדור מגיע אל עבר אריאל שרצקי שמשחרר בעיטה והכדור הולך טוב אל השער ובסופו של דבר הולך אל המשקוף ואל ראשו של שוער עכו, מצב נהדר לקריית שמונה.

70׳
ג׳יאן מרטינס נותן צ׳יפ נהדר אל עבר אריאל שרצקי שבולט היום על הדשא, הוא נמצא במצב של אחד על אחד בועט נפלא אך הבעיטה נעצרת אצל ראזי אבו חמדאן.

90׳
שריקת הסיום, קריית שמונה מנצחת את הפועל עכו, משחק נפלא של המארחת ששלטה לאורך כמעט כל המשחק.

בשבוע הבא (31.8 , יום חמישי) תפגוש עירוני איתוראן קריית שמונה את הפועל רמת השרון למחזור השני של הליגה הלאומית, המשחק יועבר בשידור ישיר באצטדיון גרונדמן ובערוץ ספורט 5 אפיק 55 בשלט.

 

כתב: דניאל בוחניק