סיקור המשחק: בני יהודה מול עירוני איתוראן קריית שמונה

סיקור המשחק: בני יהודה מול עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באיצטדיון בלומפילד המחודש, ועלתה ליתרון אחרי 24 דקות אך, כעבור 12 דקות נותרה בעשרה שחקנים בהחלטה שערורתיית. הקבוצה הצליחה לשמור על היתרון עד ההפסקה אך, דקה בתוך המחצית השנייה בני יהודה השוותה. כחצי שעה לסיום חכמון הוציא אדום שני לאריות הכחולים כשהרחיק את אורי מגבו, ובחצי שעה הירואית הצליחו לשמור על התוצאה. אך, שוב חכמון הוסיף 3 דקות מעבר לתוספת הזמן כשנתן כדור קרן שלא היה לבני יהודה וכבשה את שער הניצחון שלאחריו שרק מיד לסיום.

צילום: דובר עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 14: לאחר רבע שעה של שליטה מוחלטת מצד שחקני קריית שמונה , הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק דווקא לזכותה של המארחת כשהקשר האחורי שי מזור בעט משמונה עשרה מטרים כדור חזק שחלף ליד הקורה.

דקה 22: שוב זו בני יהודה שמגיעה להזדמנות הפעם בתוך הרחבה, כשמוחמד גדיר חלף בקלות על פני המגן הצעיר יובל לוין ושיחרר בעיטה מזווית קשה היישר לידיו של ברטקוש שקלט את הכדור.

דקה 24: שער היסטורי באיצטדיון בלומפילד המחודש והוא לזכותו של חלוץ הקבוצה קיליאן שרידאן שייכנס לדפי ההיסטוריה של האיצטדיון. התקפה יפה של האריות הכחולים כשכדור גובה של איסמעיל ריאן מצא את שרידאן שבנגיחה יפה לפינה מצא את הרשת והעלה אותנו ליתרון מוצדק.

דקה 36: המגן אמיר בן שמעון רואה כרטיס אדום לאחר כניסה באיסמעילה סורו. שופט המשחק אלי חכמון הסתכל ב-var והחליט לא לשנות את פסיקתו.

דקה 38: כעבור שתי דקות בלבד , הכתומים שוב סיכנו את שערו של ברטקוש. המחליף דור אלו הגביה כדור מצויין שמצא את ראשו של דור ג'אן שנגח טוב אך, סחט הצלה גדולה מברטקוש.

צילום: דובר עירוני קריית שמונה

מחצית שנייה:

דקה 46: הגבהה של דור אלו מצא את מוחמד גדיר שנותר ללא כיסוי בתוך רחבת החמש נגח באין מפריע לרשת וקבע שיוויון.

דקה 63: המגן השמאלי המחליף אורי מגבו מקבל צהוב שני ומותיר את הקבוצה בתשעה שחקנים.

דקה 66: בעיטה לא טובה של דור אלו הגיעה לדור ג'אן שהמשיך בנגיעה מעל השער, מזל גדול לקריית שמונה.

דקה 68: בליץ' של הכתומים נמשך, הפעם היה זה אבישי כהן שבעט מתוך הרחבה ברשלנות החוצה.

דקה 80: הרמה של ריאן מצאה את שרידאן שנגח חלש לידיו של זובאס.

דקה 84: החמצת ענק של מוחמד גדיר שבעט חופשי משבעה מטרים לחוץ.

דקה 98: שלוש דקות מעבר לתוספת זמן, בני יהודה כבשה את שער הניצחון.

בשבוע הבא, מארחים ביום שני את הפועל כפ"ס בבית בשעה 19:00.

כתב: דור ביטון