,

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה

לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה

עירוני איתוראן קריית שמונה תארח הערב (19:00) את בני יהודה לקרב צמרת ומעבר לכך, מדובר במפגש חשוב מאוד עבור שתי הקבוצות. כמו כן, קריית שמונה תנסה לשוב אל מסלול הניצחונות לאחר שני הפסדים רצופים כשמנגד, הכתומים משכונת התקווה ינסו אף הם לשוב הביתה עם ניצחון לאחר שהפסידה במחזור האחרון בביתה לבני סכנין המתאוששת. במועדון, מתכננים הפנינג חנוכה  של ממש עבור האוהדים אשר יגיעו אל האיצטדיון על מנת לעודד את קבוצתם האהודה.

מגן הקבוצה אורי מגבו התייחס למשחק הערב ואמר  " אנחנו משיכים עם הפנים קדימה לאחר המשחק מול אשדוד,  מצפה לנו משחק לא פשוט בכלל מול קבוצה טובה מאוד. באים במטרה לקחת 3 נקודות ביתיות וחשובות להמשך המאבקים שלנו העונה בליגה".

בפן המקצועי, למאמן הקבוצה חיים סילבס צפוי כאב לא ראש לא קטן לקראת ההתמודדות שכן שוב מספר לא מבוטל של שחקנים ייעדרו בעקבות פציעה, מי שבוודאות לא יוכלו ליטול חלק הם שמעון אבחוצירה, יואל אבוחצירה, לוי גארסיה. לעומת זאת, מי שישוב אל הסגל הוא המגן איאד אבו-עביד שסיים לרצות את עונש ההרחקה שלו. בתוך כך, בקריה מתלבטים האם לעלות במערך של שלושה בלמים על מנת להיצער את צעדיה של ההתקפה המהירה והמוכשרת של בני יהודה.

מנגד, חניכיו של אבוקסיס מגיעים להתמודדות ממרומי הטבלה כשהם ניצבים במקום השלישי אך, לאחר הפסד ביתי כואב לפני כשלושה ימים. כמו כן, בקבוצה מהשכונה מודעים היטב לחשיבות המשחק ויתרה מכך, שלא ניצחנו את הקבוצה מהצפון במגרשה למעלה משנתיים וחצי (הניצחון האחרון הושג באמצע עונת 2016-2017). מבחינה מקצועית, אבוקסיס ייחסר את השוער הראשון של הקבוצה הליטאי אמליו זובאס הסובל מפציעה כשאת מקומו אמור למלא השוער הצעיר שגדל במחלקת הנוער של הקבוצה יהונתן שאבי. אם לא די בכך, אקס ק"ש קרלוס קוויאר נמצא בספק למשחק בעקבות פציעה קלה ממנה סובל השחקן, אמש עבר קוויאר את מבחן הכשירות על ידי מאמן הכושר אך ההחלטה האם לשתפו תתקבל רק בסמוך לשעת המשחק.

 

כתב: דור ביטון