לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד מכבי פתח תקווה

לאחר ארבעה ניצחונות ברציפות בכל המסגרות תארח הערב (רביעי, 19:00) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה בביתה את האחרונה בטבלה מכבי פ"ת למשחק קריטי מאוד עבור שתי הקבוצות. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ ספורט 5 לייב (ערוץ 58 בשלט) החל מהשעה 18:45.
בתוך כך, הנהלת המועדון הודיעה אמש (שלישי) כי הכניסה למשחק הערב הינה חופשית לכולם!! ראוי לציין, כי הכניסה תתאפשר למי שמחזיק בתו ירוק בלבד.

מצד אחד חניכיו של סלובודאן דראפיץ' נמצאים בכושר פנטסטי עם רצף מרשים של ארבעה ניצחונות דבר שלא זכור המון זמן בעיר הצפונית, בתקווה להמשיך במומנטום החיובי ולהתרחק עד כדי 10 נקודות מהיריבה.
מאידך, חבורתו של גיא לוזון סופרת 6 משחקי לליגה ללא ניצחון ברציפות והיא תקווה שהניצחון בגביע המדינה על הפועל נוף הגליל יוציא את הקבוצה לדרך חדשה גם בליגה. בקבוצה מהמלאבס יודעים כי כל תוצאה פרט לניצחון תשאיר את הקבוצה מחזור נוסף במקום האחרון בטבלה.

בצד הכחול ישנה דריכות סופר גבוהה לקראת ההתמודדות הערב. משחק שהוגדר על ידי אנשי המועדון כמשחק הכי חשוב של הקבוצה העונה, מהסיבה הפשוטה שנייצחון שווה בריחה עד כדי 10 נקודות מהקו האדום והצמדות חזקה מאוד אל מרכז הטבלה וחלקה העליון של הטבלה. מצד שני, הפסד יוריד את הפער מהקו האדום עד כדי 4 נקודות וכל התקופה הטובה עלולה להימחק כלא הייתה. תוצאת תיקו כאמור תשאיר סטטוס קוו ותשמור על פער 7 הנקודות.

כמו כן, במועדון נושבות אנרגיות חיוביות וטובות מאוד אך , הצוות המקצועי מרבה להשאיר את השחקנים עם רגליים על הקרקע והרצון להמשיך במומנטום החיובי הוא הדבר היחיד העומד לנגד אנשי ושחקני הקבוצה.
מבחינה מקצועית, החלוץ מוחמד שכר ששב לאימונים חלקיים נמצא בספק למשחק הערב כשההחלטה לגבי שיתופו תתקבל בסמוך למשחק.

בצד של מכבי פ"ת, מקווים כי הניצחון בגביע המדינה יוציא את הקבוצה לדרך חדשה וייתן לשחקנים ביטחון לאחר 6 משחקי ליגה ללא ניצחון בהם היא כבשה שער בודד אחד וגם הוא ממצב נייח. אם לא די בכך, חניכיו של גיא לוזון טרם ניצחו משחק חוץ העונה וזה הדבר שחוזרים עליו שוב ושוב בימים האחרונים לנצח את המשחק ולפתוח את הסיבוב השני ברגל ימין והידיעה שניצחון ייתן ביטחון רב לקראת ההמשך.
בתוך כך, הקבוצה ממלאבס יצאה כבר בשעות הבוקר אל בית מלון בצפון בו היא שוהה עד ליציאה למגרש. מבחינה מקצועית, גיא לוזון ייקבל בחזרה את הבלם אור בלוריאן, הקשר בן רייכרט והקיצוני לאמק בנדה שריצו עונש הרחקה בגביע המדינה.

כתב:דור ביטון