לקראת המשחק: עירוני קריית שמונה – בני סכנין

לקראת שבת

עירוני קריית שמונה תארח הערב בביתה את בני סכנין למשחק במסגרת המחזור ה-7 בליגת העל, שתי הקבוצות ניצלו את פגרת הנבחרות להתכונן למשחק החשוב בצורה הטובה ביותר כאשר שתי הקבוצות מגיעות שהמטרה שלהם ברורה, להתקרב לצמרת הליגה.

האורחים מגיעים למשחק לאחר שניצחו את ביתר ירושלים בתוצאה 3:2 והנחילו לירושלמים הפסד בכורה העונה, בבני סכנין מקווים להמשיך את המומנטום שנוצר בקבוצה לאחר הניצחון ולשחק את הכדורגל ההתקפי והמהיר גם נגד עירוני קריית שמונה, בשבוע האחרון שחקן ברזילאי העונה לשם ג'יבה שמשחק בעמדת הקשר\חלוץ היה צפוי להגיע להתרשמות בבני סכנין אך נתקע בדרכו לישראל בסאו פאולו ולא יגיע בסופו של דבר ארצה, הסיבה שבגללה ג'יבה לא יגיע ארצה היא שלא היה ברשותו כרטיס חזרה ובשל כך הוא לא קיבל אישור לצאת ממדינתו.
ביום שישי בני סכנין חידשה את אימוניה לקראת המפגש הערב ובצוות המקצועי ומי שיחזור לסגל הקבוצה לאחר היעדרות ארוכה הוא הבלם סארי פלאח ולראשונה העונה כל ארבעת הבלמים של בני סכנין היו בסגל, אברהם פאס ועלאא אבו סלאח, מארון גנטוס וסארי פלאח, נעדר נוסף שנעשו מאמצים להכשירו הוא שלומי אזולאי החלוץ שצפוי להיות כשיר למשחק, בזמן שעידן שמש עדיין בספק למשחק בגלל פציעה.

בצד השני עירוני קריית שמונה מקבלת בחזרה את סאן מנחם ואמיר נאסר שנעדרו במשחק מול הפועל חיפה וצפויים לעמוד לרשותו של מאמן הקבוצה חיים סילבס במשחק הערב. כמו כן קרלוס קויאר שנפצע באחד האימונים לפני הפגרה נמצא בספק לתמונת ההרכב ורק מאוחר יותר היום נדע אם סילבס מתכוון להשתמש בו החל מהדקה הראשונה. מי שבכל מקרה יעדר מהסגל הוא הבלם דין מימוני שעבר בשבוע שעבר ניתוח בבטנו וצפוי להיעדר לתקופה של חודש. אחרי שבמשחק הבית האחרון חילקה עירוני איתוראן קריית שמונה כרטיסים לילדי כיתות ה-ו בבתי הספר בקריית שמונה, הבוקר יחלקו השחקנים כרטיסים לכיתות ג-ד בבתי הספר בק"ש. בקבוצה אהבו לראות את תצוגת העידוד של הקהל במשחק מול הפועל חיפה ומקווים כי למרות ההפסד הקהל ימשיך להגיע לאצטדיון ולתמוך בקבוצה. כמו כן, כפי שהתבשרנו מוקדם יותר השבוע מכירת המנויים צפוייה להפתח לקראת סוף השבוע הקרוב.

מפגשי העבר בין הקבוצות לא מאירים פנים לעירוני קריית שמונה נגד בני סכנין כאשר במשחק האחרון שבו הקבוצות נפגשו בליגת העל הסתיים בניצחון של בני סכנין 5:2 בדוחא ,כזכור בחודש אוגוסט נפגשו שתי הקבוצות למשחק במסגרת גביע הטוטו שהסתיים ב1:1 באיצטדיון "טוטו" עכו, נתון שלילי עבור עירוני קריית שמונה מסמן על כך שהניצחון האחרון של הכחולים היה אי שם בגביע הטוטו ב12.8.15, בעירוני קריית שמונה ינסו לתקן את הנתון הזה כבר במשחק הקרוב.

כתב האתר הרשמי: ירין שושן