לקראת המשחק: בני יהודה מול עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: בני יהודה מול עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תפתח הערב (20:00, שידור ישיר בספורט 4 ערוץ 54) באופן רשמי את משחקיה בליגת "הבורסה לניירות ערך" לעונת 2019/20 כשתתארח אצל בני יהודה ת"א במסגרת במחזור הראשון.

כאמור, לאחר לא מעט ספקות ואי וודאות שהיו בנוגע לאיצטדיון בו ייערך המשחק הוחלט ביום חמישי האחרון כי ההתמודדות תתקיים באיצטדיון 'בלומפילד המחודש".
כידוע, המפגש בין חניכיו של דגו לאלו של אבוקסיס יירשם כהיסטורי מאחר ומדובר במשחק הראשון שייערך באיצטדיון מאז סיום השיפוץ הגדול אותו עבר.
כמו כן, העניין הביא להתרגשות רבה בקרב אנשי המועדון שייקחו חלק במעמד המכובד. בנוסף, כל תוצאה אשר תקבע תהייה אף היא להיסטורית שתיזכר לעד.

צילום: ארז יעקובי

 

בצד הכחול, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות לאחר ההפסד בחצי גמר גביע הטוטו אך, עם לא מעט רוח גבית מהיכולת טובה במשחקים במסגרת המפעל השלישי בחשיבותו ועם ביטחון שצברו.
בתוך כך, הקבוצה יצאה הבוקר לבית מלון במרכז שם היא שוהה עד למשחק. כמו כן, לזכותו של הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא לחלוטין.

צילום: דובר עירוני קריית שמונה

בצד הכתום, בני יהודה מגיעה למשחק הערב לאחר שנחתה בארץ רק בצהריי יום שישי לאחר שהובסה במשחק הראשון בפלייאוף הליגה האירופית בידי מאלמו השבדית.
אך, יחד עם זאת ברור לכולם כי לא מדובר במשחק שהופך לקל יותר עקב העבודה שחניכיו של אבוקסיס שיחקו 72 שעות קודם לכן.
מבחינה מקצועית, בני יהודה צפויה לעלות בהרכב החזק ביותר העומד לרשותה מתוך ההבנה כי הקמפיין האירופי הגיע לסיומו, וכי הליגה היא הלחם והחמאה עבור המועדון מהשכונה.
יחד עם זאת, מי שייעדר מסגל השחקנים הוא קפטן הקבוצה המגן איציק עזוז שטרם התאושש מפציעתו.

כתב: דור ביטון