לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד מכבי חיפה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (רביעי, 20:00 שידור ישיר בספורט 5 ערוץ 55 בשלט (ערוץ פתוח) ) את מכבי חיפה למשחק המרכזי של המחזור ה-35 בליגת "הבורסה לניירות ערך" למה שעשוי להיות משחק ההכתרה של הירוקים לאלופי המדינה לעונת 2020/2021.
בתוך כך, חניכיו של קובי רפואה ייערכו הערב את משחקם האחרון לעונה באיצטדיונם הביתי ויקוו לקלקל ליריבתם את התוכניות ועל הדרך להתקרב אל המקום הרביעי המוביל לכרטיס לאירופה כשערב המחזור הפער ממקום זה עומד על 2 נקודות בלבד כשבקופה נותרו 6 נקודות.

מנגד, מכבי חיפה מגיעה להתמודדות הערב עם דחיפה ענקית של אלפי אוהדים ירוקים שעשויים למלאות את האיצטדיון הצפוני עד כדי אפס מקום דבר שלא קרה שנים רבות מאחר והם ירצו לקחת את מלוא הנקודות ולרשום זכייה רשמית באליפות המדינה לראשונה מזה כעשור.
כמו כן, ראוי לציין כי במידה וחניכיו של ברק בכר לא ינצחו בהתמודדות הם יצטרכו לחכות לתוצאה מהמשחק של מקבילתה מכבי ת"א בתקווה לאיבוד נקודות מצידה דבר אשר יכריע אף הוא את המירוץ אל התואר.

בתוך כך, חשוב לציין ולומר כי האבטחה סביב המשחק היא חסרת תקדים בעיר קריית שמונה ורק אדם אשר מחזיק בכרטיס למשחק יוכל להתקרב אל תחומי האיצטדיו. מכאן ננצל את הבמה ונבקש מכלל הציבור להישמע להוראות המשטרה ואף אוהדים אשר מחזיקים בכרטיס מתבקשים להקדים את הגעתם ככל הניתן אל המגרש על מנת למנוע דוחק בכניסה ובתחומי המגרש. שערי האיצטדיון ייפתחו כבר בשעה 17:30.

בצד הכחול , הקבוצה מתכוננת למשחק כפי שהתכוננה לשאר המשחקים העונה בעוד רבים הקולות אשר נשמעו סביב המועדון שאינם מתכוונים לשמש כתפאורה עבור מכבי חיפה. כמו כן, ראשי המועדון הדגישו גם בפני השחקנים כי המטרות לעונה טרם הסתיימו והמשחק הערב עשוי להיות ההזדמנות האחרונה להתקרב אל המקום הרביעי שמקנה כרטיס לאירופה. בתוך כך, המאמן קובי רפואה יערוך הערב את משחקו האחרון על הקווים במגרשה הביתי של הקבוצה לאחר שנתיים בהם שימש כמאמן הקבוצה.
בצד המקצועי, הצוות המקצועי ייקבל בחזרה את המגן הימני דור אלו שישוב מעונש השעייה בגין כרטיסים צהובים. לעומת זאת, מלבד סמואל בראון ויואב הופמייסטר שסיימו את העונה בעקבות פציעה בימים האחרונים נודע כי גם הקשר/חלוץ אופיר מזרחי אינו כשיר וככל הניראה סיים את העונה.

בצד הירוק, מאמן מכבי חיפה ברק בכר ביקש משחקניו לרדת אל הקרקע וכי הם טרם הבטיחו את הזכייה באליפות והוא מבקש מהם להתעסק אך ורק במשחק הערב שכן מדובר בקבוצה שנלחמת על אירופה וכי מדובר במשחק לא פשוט כלל עבורם. כמו כן, במועדון הירוק הביעו חשש כי עבור מרבית שחקני הקבוצה מדובר במשחק הכי מרגש בקריירה שלהם ואף חשוב דבר אשר עשוי להשפיע על יכולתם בהתמודדות.
מבחינה מקצועית, ברק בכר וצוותו ייחסרו את הבלם הבכיר שלהם בוגדן פלאניץ' שסובל מפציעה בשריר הירך האחורי משמע גמר את העונה. מלבדו, לרשותם יעמוד סגל מלא לחלוטין.

כתב: דור ביטון