,

לקראת המשחק: מכבי יפו קביליו נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

הערב(שני, 19:00) תתארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה באצטדיון העירוני בנס ציונה למפגש נגד מכבי יפו.
מפגש זה מפגיש בין שתי יריבות מארבעת הגדולות בליגה הלאומית, שטוענות לעליית ליגה בסוף העונה.
ההתמודדות ביניהן יכולה להכריע רבות לקראת המשך העונה שנותרה.
ניצחון כחול יחזיר את הקבוצה הצפונית לראשות הטבלה, שאף תפתח פער של 5 נקודות מעירוני טבריה שסיימה בתיקו מאכזב במחזור הנוכחי, ותגדיל את הפער ממכבי יפו שממוקמת רביעית ל 9 נקודות, מה שיכול להיות קריטי עבור המארחת הלבנה.
ניצחון ביתי של מכבי קביליו יפו ישאיר את חניכיו של ברדה במקום השני בו נמצאת כרגע(עם משחק פחות מבני יהודה שניצחה בשישי האחרון), אך הפער מיפו יצטמצם ל 3 נקודות בלבד, מה שיהפוך את הקרב המרובע לצפוף ביותר.

מנגד , למשחק זה מגיעה מכבי קביליו יפו לאחר שני משחקים רצופים בהם לא ניצחה, כשרשמה תוצאת תיקו ביתי מול הפועל כפר סבא, והפסד מול כפר קאסם בחוץ.
קריית שמונה מגיעה לאחר רצף משחקים צפוף ביותר, כששיחקה 5 משחקים בשבועיים, בהם הצליחה לרשום 4 נצחונות ותיקו אחד במחזור שעבר.
בסיבוב שעבר ניצחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את מכבי יפו בתוצאה 5-1, משחק שכאמור היה משחקה הביתי האחרון של הקבוצה לעונת 23/24, שכן יומיים אחריו פרצה המלחמה שאילצה את הקבוצה הצפונית להדרים לנתניה, אך למרות התבוסה בסיבוב שעבר הצוות המקצועי מצפה למפגש קשה מול אחת הקבוצות הטובות בליגה הלאומית ומכין את הקבוצה לכך.

מהצד המקצועי , לרשותו של ברדה צפוי לעמוד סגל נרחב למרות העומס של השחקנים בתקופה האחרונה.

המשחק יועבר בשידור מלא ומרכזי בערוץ ספורט 5, אפיק 55 בשלט, לעוד עדכונים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים.

 

כתב: עוז בן שבת

שתף: