,

לקראת המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד עירוני טבריה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (שלישי) למחזור אמצע שבוע בליגה הלאומית את עירוני טבריה לקרב צמרת אמיתי!!!

המוליכה תנסה להמשיך במומנטום החיובי בו היא מצוייה מאז חזרת הליגה, כשהיא סופרת 5 ניצחונות ברציפות מתוכם שמרה ארבע פעמים על רשת נקייה.
בתוך כך, חניכיו של שי ברדה מוליכים את הטבלה ערב המחזור עם 27 נקודות מתוך 33 אפשריות ואילו יריבתם הצפונית תופיע להתמודדות מהמקום השלישי עם 22 נקודות במאזנה.

כאמור, עירוני טבריה מגיעה למשחק אף היא במומנטום מצויין עם שלושה ניצחונות רצופים בהם ניצחה לכל הפחות בהפרש של שלושה שערים. בעקבות רצף זה חניכיו של אלירן חודדה שהציבו לעצמם מטרה לקרוא תיגר על העלייה לליגת העל העונה ביססו את מעמדם במקום השלישי ויודעים כי ניצחון הערב על האריות הכחולים יסבך את צמרת הליגה משמעותית.

בצד הכחול, במועדון שבעי רצון למדי מרצף התוצאות האחרונות בהם השכילה הקבוצה לגבור על יריבותה גם אם לא מדובר היה ביכולת משכנעת. כמו כן, נקודת האור המרכזית של הקבוצה מתחילת העונה היא חוליית ההגנה שספגה 5 שערים בלבד ב-11 משחקים מתחילת העונה דבר שגורר מחמאות רבות בקרב אנשי הקבוצה.
בצד המקצועי, לרשותו של שי ברדה יעמוד סגל כמעט מלא לחלוטין כשהקיצוני כריסט אממה ישוב אל הסגל לאחר שהושעה במשחק האחרון עקב עבירת משמעת. יחד עם זאת, מי שעדיין נמצא בספק הוא המגן הימני נועם כהן שמתח את השריר לפני שני מחזורים, ההחלטה לגבי שיתופו תתקבל בסמוך למשחק.

 

כתב: עוז בן שבת