,

לקראת המשחק: עירוני טבריה נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה תצא הערב (שלישי, 19:00) באצטדיון ׳הסוכרייה׳ שבעפולה, למשחק על שש נקודות כשתתארח אצל עירוני טבריה הדולקת אחריה מרחק של שש נקודות.

כאמור, להתמודדות הערב מגיעות שתי הקבוצות מאוכזבות לאחר תוצאות תיקו מאכזבות שהותירו את המרחק ביניהן על סטטוס קוו.

בתוך כך, חניכיו של שי ברדה רשמו שתי תוצאות תיקו ברציפות כשבשני המקרים לא הצליחו למצוא את הרשת, דבר שעד לפני אותם משחקים קרה פעם אחת בלבד העונה.

מנגד, המארחת רושמת מצידה ניצחון בודד בששת משחקיה האחרונים, כשבאחרון מביניהם היא עלתה ליתרון בדקה ה-94 וראתה את ההפרש מקריית שמונה יורד לכדי ארבע נקודות אך, ספגה שער שוויון בדקה ה-98 שהותיר את חניכיו של אלירן חודדה מאוכזבים מאוד לקראת המשחק החשוב הערב.

בצד הכחול מודעים לעובדה כי ניצחון במשחק החשוב יגדיל את ההפרש עד כדי 9 נקודות דבר שיסייע משמעותית בקרבות העלייה. מנגד, הפסד והמאבקים נפתחים מחדש, בשל כך בימים האחרונים עמלו במועדון רבות לדרבן את השחקנים, ולהעביר בדרכים יצירתיות את חשיבות המשחק והמשמעות שלו על המשך העונה.
בתוך כך, מבחינה מקצועית לצוות המקצועי צפוי כאב ראש חיובי בנוגע להרכב וסגל הקבוצה הערב, שכן רק שני שחקנים נמצאים בספק גדול.
הראשון הוא הקשר האחורי אביחי וודג'ה שנפצע במהלך המשחק מול מ.ס. כפר קאסם והשני הוא החלוץ מוחמד אבו רומי.

מנגד, חניכיו של חודדה ינסו לקטוע את התקופה הרעה שלהם, לצמצם את הפער בפסגה ל-3 נקודות, ולרשום ניצחון שני מתוך שני מפגשים מול קריית שמונה, שכאמור הפכה מולה את התוצאה מפיגור 1-0 לניצחון 2-1 בסיבוב שעבר.

המשחק יועבר בשידור ישיר ומלא בערוץ SPORT 5, אפיק 55 בשלט, לפרטים נוספים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, בפייסבוק ובאינסטגרם הרשמיים.

 

כתב: עוז בן שבת

שתף: