לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד הפועל תל אביב

לקראת המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד הפועל תל אביב

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תארח הערב (שלישי, 19:00 שידור ישיר בספורט 2) את הפועל ת"א למשחק השלמה במסגרת המחזור החמישי בליגת "הבורסה לניירות ערך". כאמור, האריות הכחולים מגיעים להתמודדות מפסגת הטבלה עם מאזן של 11 נקודות מתוך 15 אפשריות ועם רצף של שתי ניצחונות רצופים לראשונה העונה. כמו כן, בקבוצה רוצים להמשיך במומנטום החיובי ולשמור על מאזן נקי מהפסדים בליגה ובמשחק הבית בפרט.

מנגד, האדומים מתל אביב מגיעים למפגש הערב מהמקום ה-11 בטבלה עם מאזן של 5 נקודות בלבד מתוך 15 אפשריות. חניכיו של ניר קלינגר ינסו לקלקל ליריבתם את התוכניות ולרשום ניצחון שני בלבד לעונה ולהתרחק מעט מהקו האדום הנמצא במרחק נקודה אחת בלבד מהם.

מאמן הקבוצה קובי רפואה התייחס למשחק הערב ואמר " מצפה לנו משחק קשה מאוד מול קבוצה טובה מאוד ומול מועדון שבנימה אישית יודעים שיש לי פינה חמה בלב אליו.
מדובר במשחק בית שלנו ונגיע כדי לעבוד קשה על המגרש ולעשות הכל כדי להשאיר את הנקודות בבית."

בצד הכחול, עבדו במהלך היומיים האחרונים בהורדת השחקנים אל הקרקע לאחר שהעפילו אל המקום הראשון בטבלה. כשבצוות המקצועי דאגו להבהיר לשחקנים לא פעם שמילת המפתח היא המשכיות, וכי עליהם להתרכז במטרות שהציבו לעצמם העונה ומבלי להסתנוור מהמיקום הנוכחי של הקבוצה. מבחינה מקצועית, מי שייעדר מהמשחק הערב הוא החלוץ יוג'ין אנסה שהורחק כזכור בניצחון על בני יהודה. יחד עם זאת, מי שישוב אל הסגל הוא הקשר אופיר מזרחי שהחלים מפציעתו והוא יעמוד לרשותו של הצוות המקצועי.

בצד של הפועל תל אביב , הביעו שביעות רצון מהדרך בה שיחקה קבוצתם במחזור האחרון מול מכבי פ"ת אך, יחד עם זאת ציינו בפני שחקניהם כי הם חייבים לדעת לנצל מצבים (כבשו שער שדה אחד בלבד). בתוך כך, הקבוצה עשתה את דרכה כבר אמש (שני) אל הצפון כשהתארחו בוילה בנוף כנרת על מנת להתכונן כראוי אל המשחק הערב.
מבחינה מקצועית, מי שייעדרו בוודאות מהתמודדות הם , הבלם אדי גוטליב שראה כרטיס אדום במחזור האחרון. בנוסף, הקשר עמנואל בואטנג שוהה בבידוד לאחר ששב מחופשת מולדת ולא יוכל ליטול חלק במשחק. לעומת זאת, הבלם רז שלמה שסיים לרצות עונש הרחקה בעצמו ישוב ישירות אל ההרכב הפותח על חשבונו של גוטליב.

כתב:דור ביטון